Jump to content

WOŚP 12.01 (niedziela) Moto Orkiestra AON Rembertów - Kącik dla dzieci


czwartek
 Share

Recommended Posts

12 stycznia 2014, w całej Polsce zagra po raz XXII Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, tym razem pod hasłem Na ratunek – na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Już tradycyjnie, Automobilklub Polski organizuje Moto Orkiestrę jednak tym razem na terenie Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie. Bez zmian pozostaje oferta dla najmłodszych, którą co roku organizuje Szkoła Jazdy Racing.

 

1011019_10152187338798828_1025279777_n.jpg

 

Zapraszamy na rodzinny piknik do specjalnej strefy Kącik dla dzieci – start od 11:00. W programie m.in. przejazdy samochodami rajdowymi dla najmłodszych oraz jazdy pokazowe. Oferujemy przygotowane samochody sportowe wyposażone w bezpieczne foteliki dla dzieci. Instruktorzy w składzie: wujek Bartek Czwartek, wujek Rakietowy Przemo oraz wujek Mega Przemo czekają na młodych pilotów rajdowych. Przejazdy odbywają się na zamkniętej trasie bezpośrednio pod okiem rodziców/opiekunów. Nie zabraknie też atrakcyjnych i ciekawych samochodów, do których będzie można wsiąść naciśnąć np. klakson, poprzestawiać wszystkie przełączniki i wypróbować większość guzików.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z zeszłorocznej imprezy!

 

Bez względu na pogodę będziemy starać się zbudować pozytywny i ciepły klimat, wyśmienitą zabawę połączoną w pozytywną pracę w słusznej sprawie….. oraz najważniejsze…. radość i zadowolenie dzieci!

 

Lokalizacja Kącika dla dzieci:

Punkt na mapach Google

Jeśli jesteś zdecydowany, potwierdź swoje uczestnictwo na wydarzeniu Facebook:

facebook.com/Racingpl

Na terenie AON Rembertów odbędzie się Militarna Moto Orkiestra – największą imprezę motoryzacyjną w ramach XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Automobilklub Polski wystartował już 7 grudnia, kiedy to podczas 51. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów, zostały wylicytowane przejazdy po najsłynniejszej rajdowej ulicy w Polsce – Karowej. Dochód z tej aukcji zasilił konto WOŚP!

Militarna Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy

W programie m. in.: parada samochodów rajdowych po Rembertowie, rywalizacje sportowe, wojskowa grochówka oraz pieczenie prosiaka oraz barana, pokazy stuntu, Monster truck, ratownictwo medyczne, straż pożarna, 4×4. Na zakończenie imprezy zaplanowano koncert. Tradycyjnie o 20:00 - światełko do nieba.

Więcej informacji:

www.motoorkiestra.pl

Moto Orkiestra Event na Facebook’u

Link to comment
Share on other sites

Na otatnim Winter Cupie w Wawie zostałem zaproszony przez Pana z Ak Polski abym przyjechał i woził ludzi oczewiście w zamian za €,$. Ponoć i Tomaszek ma być Evo X .

Przyjade ,bo szykuje się fajna impreza ,a do tego może śnieg spadnie. Tylko prosze ustwić dosyć szeroką trase żeby moja krowa się zmieściła.

Do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...