Jump to content

Fabryczna navi w Forku SG - pomysły


marhof
 Share

Recommended Posts

Hej,

 

w moim "świeżym" nabytku mam fabryczną nawigację Kenwooda - niestety mapy kończą się na terenach naszego germańskiego najeźdzcy. Zastanawiam się co zrobić/jak wykorzystać ten dodatkowy ekran. Szukałem pomysłów na forum, ale być może mój zasób słownictwa jest zbyt ubogi, żeby znaleźć jakiś temat (nie wierzę, że nikt wcześniej się tym nie interesował). Pytanie mam takie:

 

Sprawdza się ta nawigacja? Warto szukać do tego map z Polską?

 

A może ciekawego zrobiliście ze środkowym ekranem/miejscem na navi? Może ktoś tam zamontował sprzęt DVD? Może komputer pokładowy albo dodatkowe wskaźniki? Może pasuje tam jakaś "nowoczesna nawigacja"?

 

Temat na razie traktuję jako ciekawostkę, mam dużo innych, ważniejszych spraw do ogarnięcia (np. brak hamulców :) ) ale na pewno w przyszłości chciałbym coś z tym zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Też spróbowałem mapy z Landka, wypaliłem i bez problemu łyknęło. Mam Polskę, Niemcy, dużo krajów na południu i nawet coś na wschód do wyboru. Nie ma jezyka PL, ale za to komendy głosowe są mówione (z tym chyba problem jest o ile dobrze zrozumiałem inne watki). W końcu ekran środkowy ożył :) Na jakiś czas tak zostanie a póżniej pewnie pomyślę nad tymi mapami Subaru jakie firma z Sopotu sprzedaje - wygladają na oficjalne i oryginalne.

Edited by marhof
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...