Skocz do zawartości

Fabryczna navi w Forku SG - pomysły


marhof

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

w moim "świeżym" nabytku mam fabryczną nawigację Kenwooda - niestety mapy kończą się na terenach naszego germańskiego najeźdzcy. Zastanawiam się co zrobić/jak wykorzystać ten dodatkowy ekran. Szukałem pomysłów na forum, ale być może mój zasób słownictwa jest zbyt ubogi, żeby znaleźć jakiś temat (nie wierzę, że nikt wcześniej się tym nie interesował). Pytanie mam takie:

 

Sprawdza się ta nawigacja? Warto szukać do tego map z Polską?

 

A może ciekawego zrobiliście ze środkowym ekranem/miejscem na navi? Może ktoś tam zamontował sprzęt DVD? Może komputer pokładowy albo dodatkowe wskaźniki? Może pasuje tam jakaś "nowoczesna nawigacja"?

 

Temat na razie traktuję jako ciekawostkę, mam dużo innych, ważniejszych spraw do ogarnięcia (np. brak hamulców :) ) ale na pewno w przyszłości chciałbym coś z tym zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spróbowałem mapy z Landka, wypaliłem i bez problemu łyknęło. Mam Polskę, Niemcy, dużo krajów na południu i nawet coś na wschód do wyboru. Nie ma jezyka PL, ale za to komendy głosowe są mówione (z tym chyba problem jest o ile dobrze zrozumiałem inne watki). W końcu ekran środkowy ożył :) Na jakiś czas tak zostanie a póżniej pewnie pomyślę nad tymi mapami Subaru jakie firma z Sopotu sprzedaje - wygladają na oficjalne i oryginalne.

Edytowane przez marhof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...