Skocz do zawartości

Impreza 1.6 MY93 alternator


loader99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję namiar na jakąs dobrą firmę, która da radę zregenerować alternator do Imprezy 1.6 MY93.

Ozn alternatora: 23700AA202 Mitshubishi.

Najprawdopodobniej jest szczotkotrzymacz do wymiany.

Jak by ktoś coś wiedział to maila: loader99@gmail.com lub tu na forum....

(wujek google dużo nie mówi na temat - tego alternatora i firm regenerujących.. :))

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@loader99, w przypadku Subaru nie ma sensu alternatora naprawiać. Ponieważ ich awarie zdarzają się baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo rzadko to popyt na używane praktycznie nie istnieje.

Sprawny używany alternator kupisz za 70-120 pln i zapominasz o temacie. Jakakolwiek naprawa wyjdzie drożej i nie będzie tak trwała jak oryginał.

 

Zazwyczaj tego nie polecam ale w tym przypadku - szukaj używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyleż też kosztuje regeneracja...ja za regenerację swojego dałem 200zł...tyle, ze oprócz szczotek były i łożyska itd...słowem wszystko co trzeba było- zostało wymienione...Osobiście nie uważam, zeby regeneracja była czymś złym i lepszą opcją będzie wymiana na używkę, której łożyska na pewno będą się nadawały do wymiany...Jak dla Mnie- zamiana bez sensu...aczkolwiek budżetowa :)

Tylko regeneracja albo zakup nowej sztuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem...używka zawsze może klęknąć jak ten który wymieniasz...Ale skoro drugi altek Tobie siada to może coś z instalacją jest nie halo :/Re

generuj...Ja swój oddałem do regeneracji i byl jak nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć!

Coś mi piszczy najprawdopodobniej w alternatorze, wszystko co mam elektrycznego mi pulsuje w rytm tych pisków, miał ktoś podobny problem ?

(2.0 Gl 4wd 96r.)

 

Pozdrawiam

 

Prawdopodobnie regulator napięcia z szczotkami do wymiany. Podłącz miernik do akumulatora odpal auto i sprawdź jakie masz ładowanie na luzie, podczas gazowania i pod obciążeniem (światła, dmuchawa, awaryjne itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...