Skocz do zawartości

Co zawiera (oryginalnie) wnęka w bagażnikowym styropianie Forestera?


Tichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie dla zaspokojenia mojej ciekawości. Bagażnik Forestera rocznik 2007 wyłożony jest styropianami, które mają w sobie skrytki i wnęki, zamykane klapkami :) Kupiłem Forka używanego i co mnie zaciekawiło: jedna ze "skrytek" była pusta. Konkretnie chodzi o tę najbliższą oparciu tylnej kanapy, przebiegającą wzdłuż większości długości kanapy (równolegle). Wnęka jest podłużna, dość długa i bardzo wąska, nie mam pojęcia, co tam oryginalnie było wkładane? Czy może mi powiedzieć ktoś, kto kupował nowego Forestera w tamtych latach lub kto ma kompletne wypozażenie fabryczne, co tam się mieściło?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym było, z tego co pamiętam jest to skrytka na parasol :D. Ale czy w wyposarzeniu był parasol ? :huh:

o tu: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/64854-forester-2006-schowek/page__hl__%2Bschowek+%2Bbaga%C5%BCnika

Edytowane przez pionio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim był trójkąt - ale nie wiem czy było to fabryczne wyposażenie, bo jak kupiłem forysia to już miał parę latek. Teraz jeszcze wożę płaską buteleczkę z "lekarstwem na serce" :) , pozdrawiam Marek

Edytowane przez harek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym było, z tego co pamiętam jest to skrytka na parasol :D. Ale czy w wyposarzeniu był parasol ? :huh:

o tu: http://www.forum.sub...owek +bagażnika

 

Faktycznie, tylko trzeba wiedzieć, co wpisać w wyszukiwarkę - ja szukałem po słowie "styropian" i dlatego nie znalazłem ;)

 

Żeby nie robić zamieszania, to czy jakiś moderator, admin czy inny magik mógłby dokleić mój temat do tamtego wątku?

 

W sumie odpowiedź nadal nie jest znana na 100%, bo chyba nikt nie miał tam parasola fabrycznie... :rolleyes: Poza tym jeżeli to faktycznie na parasol, to chyba komuś coś się w główkę stało podczas projektowania tegoż. Na samym końcu bagażnika, w dodatku pod klapką, w styropianowej wnęce... :wacko: Jakby zaczął padać w trasie deszcz i chciałbym sobie SZYBKO wyjąć parasol, a w bagażniku miałbym kilka bagaży, to marne szanse. I w drugą stronę: pada deszcz, dochodzę (pod parasolem) do auta - to naprawdę średni pomysł wybebeszać pół bagażnika i mokry parasol chować w tę wnękę. Nie wyschnie, tylko zapleśnieje i co z wodą w tej wnęce? Głupia sprawa, ale w Skodzie Octavii u kolegi (i to kilka ładnych lat temu) widziałem fajne rozwiązanie: rodzaj rury w drzwiach przednich, gdzie można wsunąć parasol. Fajne o tyle, że zawsze pod ręką, a mokry parasol można tam było wrzucić, bo na dole owej "rury" był otwór odprowadzający wodę do odpływu na spodzie drzwi.

 

Piszecie, że na trójkąt - może i się komuś tam mieści (mnie nie, może mam nieoryginalny), ale chyba nie ma aż tak długich trójkątów, żeby zapełniły tą wnękę? Auto w sumie japońskie - może to na dwuręczną katanę? :mrgreen: Sprawdzał ktoś, czy się mieści? ;) Ale jeśli tak, to czemu nie ma jej w zestawie z autem - no i tym bardziej powinna być bardziej pod ręką w razie konieczności użycia :biglol:

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim, od "nowości" też tam było pusto. Ja tam wożę to po co rzadko się sięga - awaryjne kable rozruchowe do akumulatora, śruby do drugiego kpl. kół ... i inne wymagające ciemności i dyskrecji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...