Skocz do zawartości

jakie opony bierznikowane profil


namiot

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, nie mam nic do bieżnikowanych opon bo sporo ich zjeździłem (pudło na Plejadach też miałem na nalewkach ;) ) ale jeśli z góry zakładasz, że chcesz szybko jeździć to chyba bieżnikowanej opony bym nie kupił. Może z wyjątkiem Profilowych "slicków" które są typowo do sportu.

 

IMO nalewka nie jest na duże prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zabawy, do upalania, itp, bieżnikowne są OK. Do auta pokroju Tico na codzień też.

 

Ale

do szybkiej jazdy na codzien do sti 330km

To szczyt głupoty. Jak Cię nie stać na opony do samochodu, to kup bilet miesięczny na autobus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak zlote mysl,chodzi o to : jezeli na tych oponkach ludzie sie scigaja i jezdza naprawde szybko po 200 to czy nie nadaja sie do jazdy na codzien prosze o wypowiedzi ludzi kturzy sie scigaja i jezdzili na tych oponach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze na nalewkach COLLINS WINTER EXTREMA w firmowym aucie, nie dosc ze huczy jak przy nalocie, to cala reszta to masakra!! te opony sa typowo na snieg, ewentualnie drogi gruntowe, zadna inna nawierzchnia nie wchodzi w gre, na dodatek mokry asfalt i okolice 0 st. C i jezdzi sie na nich jak na lodzie, lekkie depniecie w hamulec i abs dziala, poslizg przy delikatnym ruszaniu, na zakretach czuc ze auto zaczyna jechac prosto

moze w 4x4 byloby troche lepiej ale cudow nie ma...i to wszystko za jakies 60-70% wartosci wzglednych zimowek...moim zdaniem nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...