Skocz do zawartości

Montaż zapinek


KWIATEK

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się ze zapinki nie pomogą na latanie maski :-( W rajdówkach dopiero lata...

 

Wstawiając je po malowaniu narażasz się na korozję :-( Portrzebujesz trochę lakieru i pędzelek i pewnie Dżanek to zrobi, ale to może potem korodować :-(

 

jak zauwazyles ja mam zapinki, nic nie koroduje, a ostatnio napedzilem sie do 200 km/h - pierwszy raz odkada zaczalem Ruda ujezdzac (smierc w oczach, bez hamulcow i zawiasu hiehie) na obwodnicy Trojmiasta i maska nawet nie drgnela :D

 

koszt nieduzy, jezeli jest dobrze zrobione nie koroduje a ile uciechy daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie maska drgała strasznie jak była prostowana-powypadkowa, teraz mam nową maske, i nowe zawaisy do niej i nic nie drga. IMHO zapinki nie poprawią sytuacji z drgającą maską, ale na pewno zabezpieczą ją przed otwarciem w czasie jazdy, a o to w końc chodzi. Co do montażu to chyba każdy w miare ogarnięty warsztat to zrobi (Czoper, Bajeczna, Kornecki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też ostatnio zwróciłem uwagę że na wybojach maska troszkę podskakuje. A maske mam nową. Widze że czas na wymiane zawiasów. a co do jazdy po równej drodze to ostatnio miałem okazje jechać po obwodnicy tyle że Białobrzeg, do 220 auto się ładnie rozpędziło, żadnych drgań maski. Tylko czemu wskazówka paliwa tak szybko spada, i czemu jest tak mało dróg gdzie można by szybciej pojechać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje jechać po obwodnicy tyle że Białobrzeg, do 220 auto się ładnie rozpędziło, żadnych drgań maski. Tylko czemu wskazówka paliwa tak szybko spada, i czemu jest tak mało dróg gdzie można by szybciej pojechać :(

 

apropo obwodnicy bialobrzegow ;)

 

att00017kz0.jpg

 

zdziwil sie pewny radomianin jadacy s 600 gdy stary trup go objechal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje jechać po obwodnicy tyle że Białobrzeg, do 220 auto się ładnie rozpędziło, żadnych drgań maski. Tylko czemu wskazówka paliwa tak szybko spada, i czemu jest tak mało dróg gdzie można by szybciej pojechać :(

 

apropo obwodnicy bialobrzegow ;)

 

Obrazek

 

zdziwil sie pewny radomianin jadacy s 600 gdy stary trup go objechal :)

Ładnie, tylko co to za kontrolka nad wskaźnikiem paliwa pali ci się na czerwono??

Ps. Ja więcej się nie rozpędzałem, a mogłem, miałem na pokładzie automatyczny hamulec który zaczoł powili piszczeć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje jechać po obwodnicy tyle że Białobrzeg, do 220 auto się ładnie rozpędziło, żadnych drgań maski. Tylko czemu wskazówka paliwa tak szybko spada, i czemu jest tak mało dróg gdzie można by szybciej pojechać :(

 

apropo obwodnicy bialobrzegow ;)

 

Obrazek

 

zdziwil sie pewny radomianin jadacy s 600 gdy stary trup go objechal :)

 

Adam. na jakim doladowaniu ten wynik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...