Skocz do zawartości

Układ wydechowy Legacy 2004 2.0


Snurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Posypał mi się wydech w Legasiaku - z tego co udało mi się ustalić to do wymiany jest siatka i środkowy tłumik (zawartość rozsypana) + spawanie wieszaka, któt się urwał na ostatnim. Problem polega na tym, że nie mogę ustalić nr części katalogowych.Pan w serwisie subaru stwierdził, że w katalogu nie może znaleźć !!!! Masakra!!

 

Jeżeli ktoś ma opis całego układu albo wie, czy pomiędzy kolektorem a siatką jest łączenie ( czy trzeba ciąć i spawać)? Będę wdzięczny za odpowiedź :)

 

Jeszcze jedno pytanie - czy opłąca się ściągać nowe części układu czy szukać używek (kwestia stanu używanych części) - czy może skombinować nową siatkę a środkowy wybebeszyć?? Jaki będzie tego efekt??

 

Może znacie jakieś sprawdzone modyfikację w tej wersjii - jakie konsekwencje ? ( będzie głośniej, możliwy spadek mocy)??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga wyglądała tak: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/54931-wydech-legacy-iv-pojedynczy/

 

Seria była droższa, ale na pewno dużo cichsza. Jeśli głośno i wyraźnie powiesz że ma być cicho to może tak zrobią;)

 

Zalety i wady przekalkulujesz sam. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...