Jump to content

Skrzynia biegów Legacy III

bhead
 Share

Recommended Posts

W moim legacy III 2003r. 2,0 N/A kombi (czyli z reduktorem) wyje przedni dyfer. Padła diagnoza - skrzynia do wymiany.

Pytanie jakiej skrzyni szukać? Szukając w sieci wydaje mi się, że było tylko jedno przełożenie 3,9. Prawda to? Jeżeli nie to gdzie szukać oznaczeń skrzyni, czy można je odczytać bez demontażu?

Dzięki, dzisiaj odczytam. Jak podam numery jest ktoś w stanie podać mi nr zamienników?

Nie miałem kiedy nawet a ...... dyfer wyje :))

Nr z tabliczki mojej skrzyni to:

TY754XRBAB

Może mi ktoś potwierdzić przełożenie? Całkiem kawiorowo by było jakbym poznał numery zamienników :)

a jakby ktoś miał na zbyciu pasującą skrzynkę w dobrych pieniądzach to już by było całkiem na wypasie

Pierwszy raz słyszę (czytam) aby zepsuła się skrzynia albo dyfer w tym aucie :unsure:

Pewnie jakieś łożysko do wymiany i to wcale nie musi być w dyfrze , bo może być w piaście i tylko hałas się przenosi . Najpierw wymień olej i się upewnij .

Olej wymieniony, diagnoza fachowca niestety jest taka. Auto kupiłem od takiego magika, który jeździł z walniętą dwumasą i wisko do momentu aż już się jeździć nie dało i pewnie stąd taka usterka :( Kupiłem takiego wiedząc co trzeba porobić i teraz szukam już tego ostatniego klocka układanki :(