Skocz do zawartości

skrzynia biegów do gt99


maciej123414

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam imprezę gt99, do tej pory jeździła ze skrzynia od wrx05, niestety drugi bieg odmówił posłuszeństwa i się wysypał. Potrzebuje szybko kupić nową, gdyż nie mam czym jeździć. Znalazłem na tablicy ogłoszenie i zastanawiam się czy warto ją kupować http://tablica.pl/oferta/skrzynia-subaru-impreza-wrx-ty752vb4aa-dyfer-wal-polosie-CID5-ID4iHaz.html#5e12ae6562 . Jaka jest różnica pomiędzy tą w ogłoszeniu, a moją i co ew. bym potrzebował żeby to u mnie zadziałało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ze ty masz 3.9 - zapewne TY754VN1AB a w ogłoszeniu jest 4.11 więc podejdzie ale z tylnym dyfrem. Wersje TY752 miały też inną wiskozę w tylnym dyfrze więc półosie od GT99 też nie podejdą trzeba je zmienić na takie jak w GT98 lub przełożyć wiskozę z twojego dyfra.

Pozatym to starsza wersja TY752 więc zdaje się licznik jest na linkę. Szukaj TY754 - podejdzie bez problemu z przełożeniem 3.9.

 

Półosie kupisz po 100 PLN, skrzynie możesz od niego za 900 lub w necie za +/- 1200 PLN, wał będzie pasował, a dyfry chodzą po 200 PLN. Chyba że jest tam szpera inna niż wiskoza (STI V2) - to te 600 PLN jest cacy ale musiałby zdjąć pokrywę dyfra i walnąć fotko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...