Skocz do zawartości

niekończące się problemy 2,0 125km


pininfarin01

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

wywal LPG wróć do serii - skonczą sie problemy

:omg:

Równie dobrze możesz doradzić: wymień na Skodę, podobno lepsza :mellow:

Lepsza, jak cie nie stać na spalanie 11L po miescie to kup Skode 1.9TDI 4x4 dobra opcja niż tracenie nerwów i walke z LPG pomijam ze taki TDI + Chip jest duzo dynamiczniejszy niż ledwo jeżdzace 2.0 z LPG

Kolega chyba prowadzi jakąś kampanię anty LPG. Teraz to już prawie pewne że jeżeli ktoś ma problem z autem nie wnikam czy ma to związek z LPG to pojawia się GRAF ze złotą myślą wywal LPG albo kup skodę.

Tak w woli wyjaśnienia ja też mam auto z LPG a przed nim miałem jette 1.9 tdi i nie żałuję zamiany. Wyprzedzając twoje wycieczki na moje finanse że jak mnie nie stać itp itd chce zaznaczyć że mnie stać ale nie widzę potrzeby płacić 2 razy więcej za paliwo. Poza tym nie używam auta hobbystyczne i na LPG zrobiłem już 80 tyś km w 3 lata.

Jeżeli nie chcesz nie musisz jeździć na LPG ale twoja rada tutaj jest mega pomocna. Następny raz jak spali się żarówka to sprzedam legacy i kupię audi bo tam są ledy.

 

Jeżeli chodzi o problem z autem to czy możesz podejrzeć kąt wyprzedzania zapłonu przed i po odłączeniu aku?

 

Wysłane z mojego ZTE V965 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lepsza, jak cie nie stać na spalanie 11L po miescie to kup Skode 1.9TDI 4x4 dobra opcja niż tracenie nerwów i walke z LPG pomijam ze taki TDI + Chip jest duzo dynamiczniejszy niż ledwo jeżdzace 2.0 z LPG

Na benzynę mnie stać, ale na lpg oszczędzam rocznie na konkretne wczasy i komplet opon (wniosek dla mnie raczej oczywisty). A poza tym mam uczulenie na Vag-a i olej napędowy :P   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...