Skocz do zawartości

LPG w Subaru


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ewemarkam napisał:

Wywal to cholerę i załóż coś innego, najlepiej Polskiego :)

Poważnie, każdy kto chce ratować do badziewie, dokłada finalnie więcej kasy niż wymiana przodu instalacji.

Potwierdzam. Dołożyłem finalnie więcej niż gdybym wymienił przód instalacji.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2020 o 14:22, Vercy napisał:

Wie ktoś czy mozna samodzielnie coś podłubać przy reduktorze trzpieniowym? Trzpień mi się blokuje przez co pokazuje zły stan baku, zastanawiam się czy można coś tu dłubnąć

 

W dniu 18.03.2020 o 15:34, Vercy napisał:

jeśli się reduktor przycina to ci pokazuje inne ciśnienie niż być powinno, przez co może źle pokazywać stan baku

Lepiej samemu nic nie rób.

W dniu 18.03.2020 o 15:52, Vercy napisał:

Ale pali gaz do końca. Jeśli natomiast wystartujesz na 1/3 baku to przy podjezdzie z domu (niska prędkość i pod górkę) potrafi zgasnąć

Problem jest ze źle zamontowanym zbiornikiem LPG, przy przyśpieszaniu gas przemieszcza się w tył i tam powinien być "smok".

Zbiornik trzeba obrócić o 180 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest ze źle zamontowanym zbiornikiem LPG, przy przyśpieszaniu gas przemieszcza się w tył i tam powinien być "smok".
Zbiornik trzeba obrócić o 180 stopni.
Przy spadku ciśnienia powinien się przełączyć na benzynę a nie zgasnąć. Problem może być bardziej złożony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, rosaskc napisał:

Czyszczenie ultradźwiękami? Ja miałem tak czyszczone i pomogło na dwa-trzy miesiące.

Dajesz gościowi stary on wrzuca inny zregenerowany. Niby autoryzowany serwismen pod krakowem od holenderki. Reszta gazownikow nie podejmuje wyzwania

Opinie dość dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na wolnych obrotach na gazie silnik pracuje nierówno. Wkręca się ładnie, przyspiesza jak trzeba. Na benzynie problem nie występuje. 

Instalacja to BRC Sequent Fly.

Jakiś miesiąc temu regenerowałem parownik oryginalnym zestawem naprawczym i przez ten czas wszystko było w porządku.

Sprawdziłem podciśnienia i wszystko wygląda ok. 

Gdzie szukać problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dcd84 napisał:

Na wolnych obrotach na gazie silnik pracuje nierówno. Wkręca się ładnie, przyspiesza jak trzeba. Na benzynie problem nie występuje. 

Instalacja to BRC Sequent Fly.

Jakiś miesiąc temu regenerowałem parownik oryginalnym zestawem naprawczym i przez ten czas wszystko było w porządku.

Sprawdziłem podciśnienia i wszystko wygląda ok. 

Gdzie szukać problemu?

W jednym miejscu tankujesz gaz?

ps:

miałem takie same objawy plus dymiło do tego

u Jako ustawione wszystko ale może się znów pojawić i kolejny raz trzeba będzie ustawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...