Skocz do zawartości

LPG w Subaru


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby w silniku Turbo założyć instalację gazową zgodnie ze sztuką trzeba demontować kolektor. Zatem montaż instalacji musi trwać dwa dni robocze. Czas ten można nieco skrócić jeżeli przy montażu pracują równocześnie dwie osoby. Montaż instalacji w Subaraku w ciągu jednego dnia oznacza, że nie był to montaż instalacji tylko jej "wrzut pod maskę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby w silniku Turbo założyć instalację gazową zgodnie ze sztuką trzeba demontować kolektor. Zatem montaż instalacji musi trwać dwa dni robocze. Czas ten można nieco skrócić jeżeli przy montażu pracują równocześnie dwie osoby. Montaż instalacji w Subaraku w ciągu jednego dnia oznacza, że nie był to montaż instalacji tylko jej "wrzut pod maskę".

u mnie gość robił całe dwa dni -kolektor zdejmował byłem nawet na kontroli  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odebrałem Forka od Łukasza Bodka ,i powiem tyle ; jestem bardzo zadowolony,zero różnicy pomiędzy pb a lpg. Co do montażu to poniżej parę fotek,nie wiem czy jest ładnie czy można by inaczej ,dla mnie ważne ,że  wystrojone perfekt.post-7201-0-03045900-1484770547_thumb.jpgpost-7201-0-57630100-1484770613_thumb.jpgpost-7201-0-02870800-1484770680_thumb.jpgpost-7201-0-80286500-1484770745_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie gosc zakladal 1 dzien niewiem czykolektor sciagal czy nie ale instalacja niejest "wrzucona" wrecz wszysrko jest z pieknym ladem skladem i przykrecone nic niegoni pod maska jak to nieraz widzialem . Tak samo przewody do butli wszystko ladne schludne zakladalem w Saczu na ul Tarnowskiej u P Rejowskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do rafala czy ogarniaja kolteca, jesli tak to polecam jechac do niego bo fachowiec pełna geba http://www.autogaztarnow.pl/instalacje-gazowe/

Rafał Kolteca nie robi, ale polecił mi Auto Gaz Holandia Józef Dudzianiec, Węgrzce‎ koło Krakowa. Gość przez telefon bardzo rzeczowy. Zna ktoś może ten zakład?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zadzwon do rafala czy ogarniaja kolteca, jesli tak to polecam jechac do niego bo fachowiec pełna geba http://www.autogaztarnow.pl/instalacje-gazowe/

Rafał Kolteca nie robi, ale polecił mi Auto Gaz Holandia Józef Dudzianiec, Węgrzce‎ koło Krakowa. Gość przez telefon bardzo rzeczowy. Zna ktoś może ten zakład?
Monopol na rynku kokteca, jeśli miałbym tam oddać samochód to wolałbym zmienić instalcje na normalną. Zapłacisz podobne pieniądze już nie mówię ile nie zadowolonych klientów...

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...