Skocz do zawartości

LPG w Subaru


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Filtry gazu na pewno są założone na przewodach. Nie sądze, żeby tak nowoczesna instalacja była ich pozbawiona. Fajna sprawa. Zakładali jeśli się nie mylę taka instalację w Forku z TVN Turbo w programie 'kup i zrób samochód marzeń'. Trochę odstrasza ta cena ale przypomnijcie sobie ile 10 lat temu kosztowała zwykła sekwencja. Ja w 2007 zapłaciłem 6tys :D

Filtr jest przed pompą paliwa seryjny, ta sama pompa zasila instalację benzynową i LPG. W TVN Turbo faktycznie zakładali do Forka ale to była starsza generacja instalacji chyba V. Zapewne tak jak piszesz cena odstrasza ale za jakiś czas cena VI będzie dużo niższa :) .

Mikes91 życzę Tobie jak najmniej problemów z nowym systemem. Zima zweryfikuje i czystość lpg.

Reklamowana przez tą firmę w kup i zrób vialle okazała się totalną porażką. Awarie pomp, puszczające gaz do kolektora dolotowego wtryski praktycznie 100 na 100 procent problemów.

Edytowane przez jako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjaśnij mi to, bo nie czuję co poeta ma na myśli...

 

 

Czysty, żywy obraz. Nie brakuje tradycyjnego modelunku światłocieniowego, ani też świetlistych refleksów uzyskanych dzięki krótkiej migawce i dodatkowej osłonie obiektywu typu 'tulipan'.

Światło słońca na zdjęciu jest rozproszone, delikatnie oświetla całą przestrzeń, pozostawiając jednak wyraźny, zdecydowany odblask na klapie SUBARU.

Tak: SUBARU. To ono jest centralnym punktem znakomitej kompozycji. Głęboki, zdecydowany kolor kontrastuje z bielą zbiornika na gaz.

Dysonans między żywym błękitem i rozmytą, niewyraźną bielą doprowadza do smutnej refleksji zaczerpniętej ze strzelistych strof Szekspira: life is brutal.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozjaśnij mi to, bo nie czuję co poeta ma na myśli...

 

 

Czysty, żywy obraz. Nie brakuje tradycyjnego modelunku światłocieniowego, ani też świetlistych refleksów uzyskanych dzięki krótkiej migawce i dodatkowej osłonie obiektywu typu 'tulipan'.

Światło słońca na zdjęciu jest rozproszone, delikatnie oświetla całą przestrzeń, pozostawiając jednak wyraźny, zdecydowany odblask na klapie SUBARU.

Tak: SUBARU. To ono jest centralnym punktem znakomitej kompozycji. Głęboki, zdecydowany kolor kontrastuje z bielą zbiornika na gaz.

Dysonans między żywym błękitem i rozmytą, niewyraźną bielą doprowadza do smutnej refleksji zaczerpniętej ze strzelistych strof Szekspira: life is brutal.

;)

 

Pominąłeś 2.0 N/A z mojego postu. No trudno.

Wnosisz w temat tak samo, jak w słynnym dowcipie Jaś wykłada chemię.... w biedronce.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2.5XT Ponoc po montażu LPG zaczęły puszczać paliwo.

Widać coś nie wyszło. Ze starości nie puszczają.
O to właśnie mi chodziło.

Dzięki.

A w jaki sposób mógł uszkodzić te uszczelki?

Pytanie czy to będzie dodatkowy koszt montażu instalacji, czy warsztat weźmie to na klatę?

Pytam bo nie wiem jak mam to traktować, czy jako błąd w sztuce czy jak przypadek, który mógł się wydarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2.5XT Ponoc po montażu LPG zaczęły puszczać paliwo.

Widać coś nie wyszło. Ze starości nie puszczają.
O to właśnie mi chodziło.

Dzięki.

A w jaki sposób mógł uszkodzić te uszczelki?

Pytanie czy to będzie dodatkowy koszt montażu instalacji, czy warsztat weźmie to na klatę?

Pytam bo nie wiem jak mam to traktować, czy jako błąd w sztuce czy jak przypadek, który mógł się wydarzyć

Mnie nie pytaj, pytaj wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie - jaką największą butlę można wcisnąć w miejsce koła w Imprezie GC (Sedan) bez (odczuwalnego) zmniejszenia przestrzeni bagażowej? Mam 32l i jest trochę mało - w kwietniu kończy mi się legalizacja, więc będzie okazja do zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie-Mam w imprezie 5 letnią instalacje Stefanelli.Firma już nie istnieje,filtry wymieniam sobie sam,ale przydałby się jakiś większy serwis-sprawdzenie map itp

Jak wyjść z tej sytuacji?Wystarczy zmienić sterownik na np Staga i wtedy oni mi zrobią mapki na nowo itp?Mam kabelek  USB do stefanelli ale sam nic z nim nie zrbię.Generalnie autko jeżdzi,jedynie na LPG zauważyłem że jednak troszkę gorzej idzie od PB,czasem sporadycznie jakby wypadł zapłon(takie szrpnięcie silnikiem jak np stoję na światłach) i jak idę ''pełnym ogniem'' to zauważyłem że przy wdepniętym pedale gazu do oporu odjęcie gazu powoduje wzrost przyspieszania.Zapłon mam cały nowy(cewa,świece i przewody WN) te wtryski LPG są ponoć do 200hp.

Zostawić i jeżdzić czy kombinować?(Jako gadsaliśmy jakiś czas temu przez tel.Tak jak mówiłeś zrobię foty co siedzi pod maską i Ci wyślę.Podaj tylko maila na PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy silnik H6 dobrze znosi instalacje LPG? Który z silników H6 jest lepszy do "zagazowania" 3.0 czy 3.6? z góry dzięki za odpowiedź ;)

Jeden i drugi dobrze znosi LPG , jedyny minus tej operacji to dość kosztowna regulacja luzu zaworów. O szczegóły warto uderzyć do kolegi Szamot.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC nie miały 225 km ! Z tego co oficjalnie wiadomo 300, a nieoficjalnie znacznie więcej :) Poza tym LPG w WRC... tego chyba jeszcze nikt nie przerabiał ;)

Tną koszta teamy... Takie czasy, trzeba się przyzwyczaić. Słyszałem że Orlen już przygotowuje specjalna mieszankę Lpg Verva Nitro+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...