Skocz do zawartości

Nowy Outback H6


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

U A.K. stoi nowy Outback ,jak dla mnie OCHYDA TOTALNA !!!!

 

Widocznie ogladales nieuwaznie :mrgreen:

Auto jest super ! najwiecej zmian w srodku.Panel srodkowy rewelacja!

AT-3 tryby pracy Ssport kapitalnydo wyprzedzania.Redukcja lopatkami natychmiastowa.

Zawieszenie moze bardziej miekkie.Hamulec reaguje na lzejsze docisniecie (jak w Tribeca)

Dla mnie super.Mozna srodek pokazywac tym z audi czy innych wynalazkow.Silnik ciszej pracuje niz w poprzednich h6.

ps Skoro dla jednych ochyda (totalna!) a dla innych OK to moga dlugo nie zmieniac modelu :mrgreen: AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U A.K. stoi nowy Outback ,jak dla mnie OCHYDA TOTALNA !!!!

 

Widocznie ogladales nieuwaznie :mrgreen:

Auto jest super ! najwiecej zmian w srodku.Panel srodkowy rewelacja!

AT-3 tryby pracy Ssport kapitalnydo wyprzedzania.Redukcja lopatkami natychmiastowa.

Zawieszenie moze bardziej miekkie.Hamulec reaguje na lzejsze docisniecie (jak w Tribeca)

Dla mnie super.Mozna srodek pokazywac tym z audi czy innych wynalazkow.Silnik ciszej pracuje niz w poprzednich h6.

ps Skoro dla jednych ochyda (totalna!) a dla innych OK to moga dlugo nie zmieniac modelu :mrgreen: AK

 

Zmiana oprogramowania skrzyni dała naprawdę doskonały efekt - redukcje są znacznie szybsze, a zmiana przełożeń odbywa się bardziej miękko. Rewelacją dla mnie jednak były łopatki - wprost zachęcają do zmiany biegów i, co ważniejsze, wprowadziły nowy tryb pracy skrzyni: W poprzedniej wersji, przestawienie skrzyni lewarkiem w tryb "manual", powodowało permanentną jej pracę w tym trybie. Obecnie, można zredukować biegi (np. przed wejściem w zakręt) łopatką, bez odrywania rąk od kierownicy, a po chwili (jeżeli lewarek jest w pozycji D) skrzynia powraca sama do trybu 'auto"! Nie jestem pewien, czy następuje to po jakimś ustalonym czasie, czy raczej wtedy gdy komputer rozpoznaje "ustalone" warunki pracy (pewnie to drugie), ale muszę przyznać, że jest to dokładnie to, czego mi w mojej AT brakowało.

 

PS: Ponieważ Dyrekcja zagląda do tego wątku, pozwolę sobie zadać dwa pytania:

1. Czy jest możliwe przeprogramowanie skrzyni z OBK MY'05 na najnowszy (MY'07) soft?

2. Czy jest możliwe dołożenie łopatek do OBK MY'05?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Ponieważ Dyrekcja zagląda do tego wątku, pozwolę sobie zadać dwa pytania:

1. Czy jest możliwe przeprogramowanie skrzyni z OBK MY'05 na najnowszy (MY'07) soft?

2. Czy jest możliwe dołożenie łopatek do OBK MY'05?

 

Pozdrawiam.

 

 

"Takie rzeczy to tylko w Erze. "

 

 

Już zaczynam rozglądać się za chętnym na mojego OBK. Konsola jest super. W poprzednich wersjach plastik praktycznie sam się rysuje. U mnie po 6 miesiącach wygląda koszmarnie.

Ciekawe czy hamulce też zostały zmienione.

Pozdrowienia dla Gal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Niestety nie jest to możliwe.

 

Zmieniony został system sterowania silnikiem, a także pewne rozwiązania w samym silniku.

Przyznam - pierwsza przejażdżka nowym Outbackiem H6 była dla mnie pewnym zaskoczeniem - pomimo opisu funkcjonowania nowego systemu nie spodziewałem się aż takiego wpływu na charakter samochodu (a właściwie charaktery :) )

Układ hamulcowy został również zmodyfikowany (m.in. brake assist).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...