Skocz do zawartości

Rajd Barum- wyjazd


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w życiu nie byłem na takim rajdzie. Co tam jest ciekawego i co z tego można wynieść pożytecznego?

Barum- fajny rajd..fajne odcinki..a czescy kierowcy jezdza tak jak tancza..czyli dosc nieobliczalnie wiec jest fun'a cala masa :wink:

do tego knedliki, dobre czeskie piwo,hranulki..no i fajne hostessy (to gdyby ktos z meskiej czesci forum potrzebowal decydujacego argumentu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem 2 lata temu ze znajomymi, zarąbisty rajdzik, klimat o wiele fajniejszy inny niż u nas - może dlatego, że więcej prawdziwych kibiców, a nie gapiów z przypadku, mocna obsada i wspomniane WRC :)

 

niestety w tym roku nic z tego tak samo jak z finki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu nie byłem na takim rajdzie. Co tam jest ciekawego i co z tego można wynieść pożytecznego?

 

biorąc pod uwage to co napisała Moniqa, to mozesz wynieść:

- knedliczki i piffko z baru

- hosstessę pod niebiosa, jak ja doprowadzisz (w zacisznym pokoju hotelowym lub tylnym siedzeniu swojego subaru) do ekstazy

- niesamowite wrażenia z rajdu

 

 

wybór należy do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez WRC na Barumie nie ma...toz to el. ME...ale potwierdzam, bardzo fajna atmosfera, czlowiek czuje sie jak na rajdzie w Polandii...wszedzie Nasi z flagami.

 

 

niniejszym informuje, iz kolega jest w błędzie, dlatego iż na Barum-ie dopuszczane sa WuRCe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez WRC na Barumie nie ma...toz to el. ME...ale potwierdzam, bardzo fajna atmosfera, czlowiek czuje sie jak na rajdzie w Polandii...wszedzie Nasi z flagami.

 

 

niniejszym informuje, iz kolega jest w błędzie, dlatego iż na Barum-ie dopuszczane sa WuRCe!

 

Niniejszym rowniez informuje, ze rok temu WRC nie byly dopuszczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu znajdującego się na stronie rajdu wynika, że WRC nie są dopuszczone:

 

The following cars only may participate in FIA Championship rallies and must comply with the provisions of

Appendix J:

Permitted groups and classes:

Production cars (Group N)

Capacity classes:

(N1): up to 1400 cc

(N2): over 1400 cc up to 1600 cc

(N3): over 1600 cc up to 2000 cc

(N4): over 2000 cc

Touring cars (Group A)

Capacity classes:

(A5): up to 1400 cc

(A6): over 1400 cc up to 1600 cc

(A7): over 1600 cc up to 2000 cc

(without KIT version).

Others:

Super 1600

Super 2000 Rally

 

EDIT

Zostałem uprzedzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rajd - bylem w 2004 roku i bardzo milo wspominam. Do tego wyjazd kosztowal nas jakies smieszne pieniadze bo spaliśmy po paszteciarsku pod namiotem w lesie (Fajny klimat, jak zjechalismy na miejsce noclegu to w tym miejscu byly jeszcze 3 auta - wstaje rano, a tu caly las samochodów i namiotow - nawet wysikać sie nie było gdzie :D)

Kto moze, niech jedzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...