Skocz do zawartości

mp3 - jak nagrać na CD, żeby odtwarzacz to przeczytał...


Godlik

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie może wydawać się banalne, ale ja nie potrafię sobie z tym poradzić...

 

Outback 2009, wersja US, z fabrycznym odtwarzaczem z wbudowaną zmieniarką na 6 CD (P206-UHB).

Na obudowie wyraźnie napisane jest 'MP3/WMA'

 

Próbowałem nagrywać mp3 w katalogach, próbowałem też bez (pliki od razu w 'głównym' katalogu CD) i nic. Wciąż ten sam komunikat 'CHECK DISK'...

 

Nagrywam przy pomocy Nero, bez żadnych udziwnień typu dysk wielosesyjny, itp...

Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaką prędkość ma ustawione nero - jak ja nagrywam cd albo ripy na PS2 to prędkość musi być bardzo niska ustawiona, bo albo radio nie odczyta muzyki, albo ps2 gry. Z płytkami CD wypalanymi nie ma problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czasami znaczenie może mieć typ płytki - jeśli nie chce czytać jakichś konkretnych, to można spróbować na innych (inny producent, powłoka, kolor strony zapisu - czasem ma to znaczenie dla poprawnej pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie użyć programu Mp3tag (to prosty w użyciu edytor tagów ID3 odczytujący ID3v1.1-, ID3v2-, APEv2-Tags oraz Vorbis Comments.) prostym językiem służy też do kasowania wszystkich informacji takich jak wykonawca tytuł nazwa albumu itp pliku mp3. Jak miałem stacje multimedialną to był problem z odczytem przez to urządzenie plików mp3. Po usunięciu tych tag-ów każda mp3 później została odtworzona w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zmienić nagrywarkę. W optycznych, niestety często się zdarza, że są niekompatybilne. UDF  To jakaś paranoja. Kilka razy, po trzech miesiącach, nie byłem w stanie odczytać danych. Na "zawsze" to tylko złote płyty Kodaka. Niestety, od kilku lat nie produkują. Brak zainteresowania na rynku !!!.. Mam kilka nagranych, 15 lat !!!, Samochód, dom, wszystkie działają !!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...