Skocz do zawartości

Gdzie można pojeździć w W-wie/okolicach?


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Nie chodzi o żadne upalanie. Potrzebny jest plac/tor na którym można na spokojnie spróbować, w którym momencie i jak auto traci przyczepność. Wiem, wiem - kurs SJS lub inny - planuje taki - tylko, że mojej żony pewnie na kurs nie namówię, a dziewczyna już 2 razy Forkiem wyleciała odrobinę na zakręcie (szczęśliwie bez żadnych konsekwencji). Myślę sobie - blondynka normalnie! SUBARU, S-AWD, confidence in motion :), a ona mi, że auto się niestabilnie prowadzi np. po szybkim włączeniu do ruchu z podporządkowanej (skręt w lewo). Tak sobie pomyślałem - ale jednak spróbowałem i ... no niestety niżej zawieszoną ośką z ESP jest łatwiej i pewniej. Wniosek: w miarę pilnie muszę z żona zrobić parę driftów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz jakąś warszawską szkołę polecić która nauczy jeździć na S-AWD? SJS chyba w W-wie nie szkoli? Czy można zapłacić (ile?) i na jakimś torze poćwiczyć samemu? Nie chce mi się siedzieć na wykładach o tym co to podsterowność, nadsterowność, jak działa ABS, ESP itp. - a dziewczyna sama nie pójdzie. Potrzebny jest tor + ew. instruktor ogarniający S-AWD.

Edytowane przez Urbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Polecam,program dostosowany do umiejętności i zaawansowania "kursantów".

Zapytaj Harvestra, czy nie udzieli kilku lekcji.

Też warto,lekcja na torze czy lotnisku,pokaże różnicę umiejętności i możliwości autka. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...