Jump to content

Gdzie można pojeździć w W-wie/okolicach?

Urbi
 Share

Recommended Posts

Pytanie jak w temacie. Nie chodzi o żadne upalanie. Potrzebny jest plac/tor na którym można na spokojnie spróbować, w którym momencie i jak auto traci przyczepność. Wiem, wiem - kurs SJS lub inny - planuje taki - tylko, że mojej żony pewnie na kurs nie namówię, a dziewczyna już 2 razy Forkiem wyleciała odrobinę na zakręcie (szczęśliwie bez żadnych konsekwencji). Myślę sobie - blondynka normalnie! SUBARU, S-AWD, confidence in motion :), a ona mi, że auto się niestabilnie prowadzi np. po szybkim włączeniu do ruchu z podporządkowanej (skręt w lewo). Tak sobie pomyślałem - ale jednak spróbowałem i ... no niestety niżej zawieszoną ośką z ESP jest łatwiej i pewniej. Wniosek: w miarę pilnie muszę z żona zrobić parę driftów :D

A możesz jakąś warszawską szkołę polecić która nauczy jeździć na S-AWD? SJS chyba w W-wie nie szkoli? Czy można zapłacić (ile?) i na jakimś torze poćwiczyć samemu? Nie chce mi się siedzieć na wykładach o tym co to podsterowność, nadsterowność, jak działa ABS, ESP itp. - a dziewczyna sama nie pójdzie. Potrzebny jest tor + ew. instruktor ogarniający S-AWD.

Edited by Urbi

Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Polecam,program dostosowany do umiejętności i zaawansowania "kursantów".

Zapytaj Harvestra, czy nie udzieli kilku lekcji.

Też warto,lekcja na torze czy lotnisku,pokaże różnicę umiejętności i możliwości autka. ;)

• Upvote 1