Skocz do zawartości

Samościemniające lusterko wsteczne


pedro

Rekomendowane odpowiedzi

na SubaruGeniuneParts.com można znaleźć samościemniające (lub jak kto woli: elektrofotochromatyczne :D) lusterko od Legasia. Mam w związku z tym pytanie: montował to ktoś kiedyś? Jak można schować kable żeby wszystko wyglądało estetycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na SubaruGeniuneParts.com można znaleźć samościemniające (lub jak kto woli: elektrofotochromatyczne :D) lusterko od Legasia. Mam w związku z tym pytanie: montował to ktoś kiedyś? Jak można schować kable żeby wszystko wyglądało estetycznie?

 

Też o to pytałem. Ponoć w ASO potrafią zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie lustereczko ale w wrx mysle ze to do legacy jest bardzo podobne a moze i identyczne, kabelki sa ukryte pod specjalna plastikowa maskowniczko/oslonko - cholera wie jak to nazwac ;) wydlada dobrze (estetycznie) tylko trzeba uwazac na przyciemniane szyby jezeli takowe posiadasz to niepolecam tego lusterka bo nic przez nie niewidac :(

 

pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby mam na razie białe, chociaż rozważałem 20% przyciemnić - szczególnie w ostatnie upały coraz częściej mnie ta myśl nawiedza :)

 

Apropos serwisu w Szczecinie - trochę off-topic, ale wspomnę, że baaardzo sympatycznie. Fakt - tylko przegląd drobny robiłem, ale atmosfera jakaś taka rodzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...