Jump to content

ANTY REKLAMA SUBARU W TVP

Dawide-GP
 Share

Recommended Posts

Może już widzieliście reklamę w TVP akcji "ZWOLNIJ". Otóż strasznie mnie ona zaniepokoiła! Jest to reklama, a zarazem ANTYREKLAMA naszej ukochanej marki! Stawia Subaru w bardzo negatywnym świetle - przedstawia imprezę jako drogę do trumny! W roli głównej występuje Subaru Impreza WRX MY05 i nie da się tego nie zauważyć ze względu na brak jakichkolwiek elementów maskujących znaczek SUBARU jak i innych elementów charakterystycznych! Imprezę prowadzi młody mężczyzna poruszający się z prędkością od ok. 90km/h do ok. 140km/h, a nawet udaje mu się wykonać soczystego drifta na krzyżówce 8) . Następnie pojawia się czarne tło i ukazuje tegoż mężczyznę 3m pod ziemią pukającego w wieko trumny od wewnątrz, po czym lektor wyskakuje z tekstem: "zwolnij, szkoda życia" lub "ani się nie zpostrzeżesz jak umrzesz, zwolnij". To moim zdaniem stanowi okropną antyreklamę SUBARU ze strony TVP, pewnie nieświadomą, ale jednak antyreklamę! Gdyż ludzie róznie to odbierająm jednak niestety na niekożyść Subaru Import Polska "ludziska interpretują tą reklamę w tenże sposób, iż Subaru to trumna na kółkach! W moim mieście jużsię nawet spotkałem z głosami osób, które obejrzały reklamę "ZWOLNIJ", że Subaru to niebezpieczny samochód i odradzały mi kupno Imprezy - na co ja oczywiście, prawie zabiłem je śmiechem... :). (dla tych, co nie widzieli jeszcze tej reklamy, podam informację, iż widziałem ją w godzinach 20:00-23:00 w TVP 1 w każdym spocie reklamowym pokazywanym w przerwach między programem TVP!). Moim zdaniem TVP powinna wycofać reklamę, w przeciwnym razie powinna wypłacić odszkodowanie na rzecz Subaru Import Polska.

A to przepraszam za wątek... nie widziałem nigdy tamtego... to jutro usunę ten temat

jak tak!!

Nie ma za co przepraszać - zduplikowane wątki to rzecz tak naturalna dla tego forum, jak widlasta ósemka dla subaru :wink: :mrgreen:.

A poza tym zapraszamy Nowego Forumowicza do działu "Tutaj się witamy" 8).

ludziska interpretują tą reklamę w tenże sposób, iż Subaru to trumna na kółkach! W moim mieście jużsię nawet spotkałem z głosami osób, które obejrzały reklamę "ZWOLNIJ", że Subaru to niebezpieczny samochód i odradzały mi kupno Imprezy

Ci, co traktują reklamy jako źródło informacji - to może i lepiej, żeby nie kupowali Subaru? Bo sobie (i innym) krzywdę zrobią... Inna rzecz, że jak ktoś przejawia inteligencję młotka, to nie powinien używać żadnego auta, a także maszynki do mięsa, żelazka, a nawet cążków do paznokci - wszak o wypadek nietrudno... :wink:

Moim zdaniem TVP powinna wycofać reklamę, w przeciwnym razie powinna wypłacić odszkodowanie na rzecz Subaru Import Polska.

Moim zdaniem ta reklama nie jest zbyt szczęśliwa... ale Padre jest duży chłopiec, i jeśli uzna, że mu TVP psuje biznes, to zapewne w nawale innych obowiązków znajdzie chwilę na interwencję.

Osobiście stawiam, że nie będzie się szarpał... Bo z punktu widzenia potencjalnego kupca marki bądź co bądź niszowej, ta reklama nie jest specjalnym problemem. Subaru jednak kupuje ktoś, kto jako-tako zna się na samochodach. Co innego, gdyby takie coś dotyczyło Fabii albo Chevroleta, tam straty byłyby zapewne znaczne.

Subaru bardziej zaszkodził (wedle mojego prywatnego przekonania) ten nieszczęsny test hamulców Forestera Turbo w jednej opiniotwórczej gazetce ( :wink: ) - a SIP i tak wykazał wtedy duuużo zimnej krwi i angielskiej flegmy... 8)

Może słusznie?

Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Nie...?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...