Skocz do zawartości

xenony - pierwsza trasa nocna zaliczona


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wodnik, jak to świeciło Ci 300m do przodu na mijania??

 

 

Nie, to była przenośnia ;-)

Miałem na myśli, że świeciło porządnie, aż chyba za bardzo, zwłaszcza na boki :-)

Nie wiem, czy to nie wina lampy - w bug-eye'u jest ona dość specyficzna, stąd moje pytanie czy ktos cos takiego ma w tym modelu.

 

pzdr;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też prosze na PW

P.S.Czy cena jest tajemnicą, że nie chcesz tego publikować dla wszystkich?Byłoby chyba łatwiej :)

 

w sumie masz racje

 

H4 - PLN 1950,-- z montarzem i faktura

H1,H7 - PLN 1750,-- z montarzem i faktura

 

w razie czego sa dostepne zestawy do wszystkich typow zarowek i sa tez zestawy do motocykli ;)

 

w razie co tel na PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli wyjasnienia - bo kilka pytan o to padlo na PW - temperatura barwy 5000K

 

co do samej temperatury wewnatrz klosza, to bez stresu, oddzialywanie na odblysnik jak przy zwyklych zarowkach, sprawdzajac organoleptycznie nie ma roznicy miedzy kloszem ze zwykla zarowka a moimi z xenonami

 

co do poboru pradu, to jest minimalny, tyle co potrzeba zeby napedzic przetwornice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę info o xenonach :mrgreen:...tylko że mam moretty :?

poprawa przy standardowych lampach jest spora - swieci prawie na bialo (4300k).

pozycyjne przy ksenonach sa prawie tak zolte jak migacze LOL.

produkt morette to zupelnie inna liga, wiec efekt powinien byc jeszcze duzo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę info o xenonach :mrgreen:...tylko że mam moretty :?

poprawa przy standardowych lampach jest spora - swieci prawie na bialo (4300k).

pozycyjne przy ksenonach sa prawie tak zolte jak migacze LOL.

produkt morette to zupelnie inna liga, wiec efekt powinien byc jeszcze duzo lepszy.

 

no w tych co ja mam to barwa swiatla jest 5000 K wiec na prawde jest biala (bielszy odcien bieli ;) )

 

pozycje trzeba od razu wymienic na diody LED (sa takie w norauto itp. od razu w obudowach pod zarowke) i one swieca na bialo-bialo ;) - efekt za....isty

 

z reszta koledzy, ktorzy widzieli jak to swieci moga podzielic sie wrazeniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tych co ja mam to barwa swiatla jest 5000 K wiec na prawde jest biala (bielszy odcien bieli ;) )

im wyzsza tem tym bardziej niebieskie>niebieskie>rozowe swiatlo.

przynajmniej teoretycznie. oczywiscie to co w philipsie jest niemal biale przy 4300k,

moze byc zotle w jakims tajwanie (przykladowo).

pozycje trzeba od razu wymienic na diody LED (sa takie w norauto itp. od razu w obudowach pod zarowke) i one swieca na bialo-bialo ;) - efekt za....isty

ksenony wg mnie glownie dla bezpieczenstwa, a nie za..istosci.

slyszalem o podmianie na inne zarowki, dajace jasniejsze swiatlo.

niestety podobno lubia padac, a wymiana jest "nieco" klopotliwa :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycje trzeba od razu wymienic na diody LED (sa takie w norauto itp. od razu w obudowach pod zarowke) i one swieca na bialo-bialo ;) - efekt za....isty

ksenony wg mnie glownie dla bezpieczenstwa, a nie za..istosci.

slyszalem o podmianie na inne zarowki, dajace jasniejsze swiatlo.

niestety podobno lubia padac, a wymiana jest "nieco" klopotliwa :(.

 

chodzilo mi o biale pozycje, jezeli juz cos robisz dlaczego to ma nie wygladac dobrze?

xenon razem z orginalna zarowka swiatla pozycyjnego wyglada wg. mnie troche nie tak

 

no w tych co ja mam to barwa swiatla jest 5000 K wiec na prawde jest biala (bielszy odcien bieli ;) )

im wyzsza tem tym bardziej niebieskie>niebieskie>rozowe swiatlo.

przynajmniej teoretycznie. oczywiscie to co w philipsie jest niemal biale przy 4300k' date='

moze byc zotle w jakims tajwanie (przykladowo). [/quote']

 

a tu sie z Toba nie zgodze, takich rzeczy nie produkuje sie juz nigdzie indziej tylko w Azji, Philips tez zaopatruje sie Chinach tyle ze nanosza im brand na produkt.

A co do Tajwanu, to zostala tam tylko sama mechanika,elektronika precyzyjna (tak jak w Korei), bo cala masowka jest w Chinach kontynentalnych. Wiec mozesz mi zaufac, ze jezeli towar jest z Tajwanu lub Korei to jakosc jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cholera co Wy z tym PW? Od tego jest forum, żeby się dzielić. Jak inni się pytają, to na forum pobliczne dawać trzeba. To nie "Dziennik telewizyjny", żeby być posądzonym o kryptoreklamę. To jak? Znajdzie się pierwszy odważny? Ja jeżdżę legasiem (soczewki z żarówkami H7) i od dawna zastanawiam się na xenonami. Takiego wątku mi właśnie brakowało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cholera co Wy z tym PW? Od tego jest forum, żeby się dzielić. Jak inni się pytają, to na forum pobliczne dawać trzeba. To nie "Dziennik telewizyjny", żeby być posądzonym o kryptoreklamę. To jak? Znajdzie się pierwszy odważny? Ja jeżdżę legasiem (soczewki z żarówkami H7) i od dawna zastanawiam się na xenonami. Takiego wątku mi właśnie brakowało :-)

 

kilka postow wyzej podalem ceny i info, ze kontakt bedzie na PW, nie tylko forumowicze wchodza na to frum wiec wolalbym telefonu pro publico nie dawac ;)

 

jezeli masz soczewki z H7 to idealnie pod montaz ksenonow, duzo lepszy efekt jest przy soczewce niz przy zwyklym reflektorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...