Jump to content

Nawigacja 2D-3D ?

Glowaken
 Share

Recommended Posts

instrukcje oczywiscie mam (nawet po polsku), ale jak pisalem wczesniej, są pewne "rozbieżności" między instrukcją, a tym co na monitorze i szczerze mówiąc liczę na merytoryczne ich rozwiazanie na tym forum, a nie czcze pisanie na temat wyższosci tom-toma nad fabryczną nawigacją... tak czy inaczej w "starej" unii wszystko działa i wyznaczenie trasy nie sprawia (przynajmniej mi) większych kłopotów - problemem jest 3D view, ktory podobno jest (tak wynika z instrukcji), a ja w zaden sposob nie moge go załączyć...

shodan, może i obsługuje się łatwo (ja nie mogłem rozgryźć o co w tym chodzi co prawda ale ja wolę mapę od nawigacji w większości wypadków - mniej kombinowania), ale co z tego jak zakomunikował zę dojechaliśmy na zlot w środku lasu na w ogóle nie tej drodze co trzeba?

Nie ma to jak tom tom...

...nie używać w okolicach tegorocznych Plejad ...bo się zdziwisz.

Ja akurat jeździłem tylko na TT i nie było problemów :mrgreen:

ALEX, a nas TT wywiózł do lasu.

Jesli jechałeś z fajną laską....to chyba nie jest źle. A tak poważnie ważne jest na jakiej wersji mapy podróżowaliście. ja generalnie poruszam się przy użyciu mapy PL-CZ-SK-HU ver.6.45 i jest OK. W tej mapie była droga pod Hotel Gołuń i Debrzyno

A czy jest możliwość wgrania programu zamiast mapy w fabryczną nawigację?

Jakby ktoś stworzył program który pokazuje na monitorze nawigacji parametry typu: ciśnienie turbiny, temp. oleju, AFR, EGt itp. w postaci cyfrowej lub analogowej (oczywiście po podłączeniu odpowiednich czujników) - takie coś jest w Nisanie Skyline 34 :idea: