Skocz do zawartości

Nawigacja 2D-3D ?


Glowaken

Rekomendowane odpowiedzi

instrukcje oczywiscie mam (nawet po polsku), ale jak pisalem wczesniej, są pewne "rozbieżności" między instrukcją, a tym co na monitorze i szczerze mówiąc liczę na merytoryczne ich rozwiazanie na tym forum, a nie czcze pisanie na temat wyższosci tom-toma nad fabryczną nawigacją... tak czy inaczej w "starej" unii wszystko działa i wyznaczenie trasy nie sprawia (przynajmniej mi) większych kłopotów - problemem jest 3D view, ktory podobno jest (tak wynika z instrukcji), a ja w zaden sposob nie moge go załączyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan, może i obsługuje się łatwo (ja nie mogłem rozgryźć o co w tym chodzi co prawda ale ja wolę mapę od nawigacji w większości wypadków - mniej kombinowania), ale co z tego jak zakomunikował zę dojechaliśmy na zlot w środku lasu na w ogóle nie tej drodze co trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, a nas TT wywiózł do lasu.

Jesli jechałeś z fajną laską....to chyba nie jest źle. A tak poważnie ważne jest na jakiej wersji mapy podróżowaliście. ja generalnie poruszam się przy użyciu mapy PL-CZ-SK-HU ver.6.45 i jest OK. W tej mapie była droga pod Hotel Gołuń i Debrzyno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość wgrania programu zamiast mapy w fabryczną nawigację?

 

 

Jakby ktoś stworzył program który pokazuje na monitorze nawigacji parametry typu: ciśnienie turbiny, temp. oleju, AFR, EGt itp. w postaci cyfrowej lub analogowej (oczywiście po podłączeniu odpowiednich czujników) - takie coś jest w Nisanie Skyline 34 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...