Skocz do zawartości

UKRADLI mi Imprezkę!!!


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera, banda skur@#$%ów :evil:

I niech ktoś powie że strzelanie do takich to przestępstwo i przekroczenie obrony koniecznej... Gdybym tylko miał taką akcję na oku i giwerę pod ręką wątpię czy bym się zawahał... :evil:

 

Szkoda zainwestowanej kasy w wyposażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=106398

 

IMHO - to jest niezła propozycja. Ale do sprawdzenia. WRX OGSa to za to świetna propozycja!

 

Muszę pomyśleć, jadę teraz na urlop to będę myślał, w grę wchodzi WRX w nowej mordce najlepiej z salonu ubezpieczenie plus mały kredycik, albo forester 2,5 T to mi się marzy ale jeszcze nie wiem, no i coś szybkiego STI albo evo, zobaczymy, an pewno niedługo założe stosowny topic do problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek,jeśli miałeś na niektórych elementach jakieś charakterystyczne rysy,zagięcia itp to może da się wyśledzić coś na allegro,ebay-u albo w innych miejscach? Jak autko jest już w częściach to trudno ale może te gnoje co je rozłożyli za to bekną i ktoś ich ,,rozkalibruje'' :twisted: w miejscu odosobnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tylko z przodu miałem lekkie wgięcie na zderzaku, lekko zatrzymałem się na słupku parkingowym, kurcze poza tym nic wartego uwagi, fele standardowe 16 amerykańskie, najbardziej trzeba będzie uważać na zawieszenie TEIN, Radio alpine i może będą próbować sprzedać ksenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, jakbys chcial sie cos dowiedziec o poOGSowym WRXie to daj znac ;) Ale skoro dostales 85 to zastanow sie dobrze nad STi/EVO...

 

P.S. calego zdarzenia nie komentuje bo chyba wszyscy mamy jedno zdanie...

 

...

..

.

 

nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge uwierzyc, ze to wlasnie tobie ja buchneli :/

Watpie zeby to byli jacys przypadkowi gnojki. Auto musialo byc od dluzszego czasu obserwowane i byc moze ktos wiedzial, ze dajesz w rure u kumpla. Zastanowilbym sie na twoim miejscu kto cie nie lubi i czy ta osoba moze miec jakies powiazania z prawdziwymi zlodziejami.

Wspolczuje ale z tego co zauwazylem jakos strasznie tego nie przezyles ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...