Skocz do zawartości

UKRADLI mi Imprezkę!!!


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie to sobie wyobrazić bo ja jeszcze na razie nie, w piątek spotkałem się z kumplami w Szczecinie, ostro popiliśmy, wychodzę z kiełbolem na mega kacuu rano do sklepu i coś mi ku... pusto na parkingu :shock: :shock: :shock: Miękkie nogi, zawroty głowy i takie tam, auto znikło, wszystkie zabezpieczenia włączone a i tak poszło. Na tej samej ulicy stała Kiełbola tylko że kilka metrów bliżej i pod oknem a i tak poszła moja. Wartość samochodu chyba odzyskam ale nie za ksenony, audio o wartości prawie 6 tyś złotych no i zawieszenie Teina które ostatnio sprowadziłem ze Stanów, tego mi najbardziej szkoda. Z tego co się wczoraj w Subaru dowiedziałem to chyna w tym roku jestem pierwszy jeśli chodzi o Imprezę, podobno w zeszłym roku zginął Forester, nie wiem czy tym się chwalić czy żalić. Uważajcie przy zakupie czarnych Imprez :evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najszczersze kondolencje. Kiedyś mnie też ktoś pozbawił na trochę pojazdu i wiem jakie to uczucie.

 

Apropos - jakie zabezpieczenia miało twoje Subi?

 

No i coś na pocieszenie - w końcu będzie okazja, żeby kupić sobie STI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedro, miałem dodatkowe zabezpieczenia, że trzeba cos dotknąć razem z kluczykiem żeby odpalić no ale widać dla chcącego nic trudnego.

 

No i coś na pocieszenie - w końcu będzie okazja, żeby kupić sobie STI!

 

Na razie nie czas o tym myśleć, teraz trzeba walczyć o ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, przykra sprawa, pewnie na wschodzie ktoś już upala albo pojawią się części na allegro

 

No właśnie uważajcie teraz na takie rzeczy.

 

A wiecie co mnie teraz najbardziej przearaża, jeśli chodzi np o sam szczecin to pojawiło się pełno Imprez naszczęście najwięcej 2.0 RC ale chodzi mi o to, że jeden przez przypadek straci lusterko bo gdzieś przywali, spyta się kumpla złodzieja czy mu nie załatwi, ten za to ukradnie i tak dalej i dalej. Jak kupowałem to były dwie w Szczecinie to wogóle się nie bałem o jakas kradzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądź przygotowany na to, ze zlodzieje sie odezwą, no chyba, ze już jest w rosji...

 

zostałem poinstruowany jak się zachować i co mówić, więc chyba będzie dobrze, no ale właśnie tego się najbardziej boję " ... dzień dobry 25000 tyś albo strzelamy w kolanka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie to sobie wyobrazić bo ja jeszcze na razie nie, w piątek spotkałem się z kumplami w Szczecinie, ostro popiliśmy, wychodzę z kiełbolem na mega kacuu rano do sklepu i coś mi ku... pusto na parkingu :shock: :shock: :shock: Miękkie nogi, zawroty głowy i takie tam, auto znikło, wszystkie zabezpieczenia włączone a i tak poszło. Na tej samej ulicy stała Kiełbola tylko że kilka metrów bliżej i pod oknem a i tak poszła moja. Wartość samochodu chyba odzyskam ale nie za ksenony, audio o wartości prawie 6 tyś złotych no i zawieszenie Teina które ostatnio sprowadziłem ze Stanów, tego mi najbardziej szkoda. Z tego co się wczoraj w Subaru dowiedziałem to chyna w tym roku jestem pierwszy jeśli chodzi o Imprezę, podobno w zeszłym roku zginął Forester, nie wiem czy tym się chwalić czy żalić. Uważajcie przy zakupie czarnych Imprez :evil::evil::evil::evil:

 

o kurcze :evil::evil::evil:

 

a ten forester to mnie zniknal,tyle ze dodatkowo jeszcze do domu sie wlamali :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do kondolencji :(

 

żeby doraźnie zneutralizować GPS wystarczy zwykły kontener - ma to coś wspólnego z klatką faradaya chyba, sygnał nie wychodzi poza pudło. Dlatego są kłopoty z trackingiem ładunków w kontenerach. Lepsze to jednak niż większośc innych alarmów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niestety będzie trzeba montować do naszych puszek lokalizatory GPS - to ponoć w 100% daje szansę odzyskania auta. :cry: Ale do cholery to nie jest mesio S-klasy :twisted::twisted:

 

nasi "szpece" już to obeszli dawno temu....

 

kropek, jak?? :shock:

Ja słyszałem, że jak do tej pory to najlepsze zabezpieczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że jak do tej pory to najlepsze zabezpieczenie...

 

unieruchomić GPS bez jego niszczenia i demontażu to żaden problem w tej chwili :( Chyba nie jest tajemnicą że wystarczy zakłócic i pozbawić go zasięgu i samochód jedzie w siną dal bez wiedzy stacji monitorującej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niestety będzie trzeba montować do naszych puszek lokalizatory GPS - to ponoć w 100% daje szansę odzyskania auta. :cry: Ale do cholery to nie jest mesio S-klasy :twisted::twisted:

 

nasi "szpece" już to obeszli dawno temu....

 

kropek, jak?? :shock:

Ja słyszałem, że jak do tej pory to najlepsze zabezpieczenie...

 

albo zamyka się do puchy i szuka ;) lub stawia w inne miejsce i obserwuje przez kilka dni i jeśli ktoś się nim zaintersuje (duże prawdopodobieństwo, że miało GPS'a), jeśli nie to idzie w świat, a o zagłuszeniu sygnału już nawet nie wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że jak do tej pory to najlepsze zabezpieczenie...

 

unieruchomić GPS bez jego niszczenia i demontażu to żaden problem w tej chwili :( Chyba nie jest tajemnicą że wystarczy zakłócic i pozbawić go zasięgu i samochód jedzie w siną dal bez wiedzy stacji monitorującej

 

nie jestem do konca przekonany, czy to prawda z tym kontenerem, czy zakłuceniem, ale jeśli da sie zakłucić, to ciekawy jestem jak??

A z kontenerem nie che mi sie wierzyć, bo kumpel miał włamsko do auta na promie na -3 pokładzie i wyszło to na stacji monitoringu GPS. Został powiadomiony telefonicznie w ciągu 3 minut, ze cos sie dzieje z jego autem, więc taki prom ma chyba więcej blachy niz kontener.

Nie chcę sie przemądrzać, bo nie znam sie tak dokladnie na tym, ale tak jak on miał, poza namiarem GPS, też pelen monitoring przez stacja nadzorujacą, to dostaje powiadomienie w ciągu dosłownie minuty, jesli ktos np. zbije szybe, czy drzwi otworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, czy zakłuceniem, .

 

 

widziałem i miałem w rękach takie urządzenie, jak je włączyliśmy to nikt w promieniu 200m nie miał zasięgu w komórce dla pewności pojechaliśmy samochodem z GPS włączyliśmy to urządzonko i po powrocie ja sobie zrobiliśmy raport z jazdy-nic nie odnotowało. Wyglądało jakby auto w ogóle nigdzie się nie ruszyło. Dodam że nie kosztuje majątek takie urządzonko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyracy wspolczucia

 

takiego to bym za jaja powiesil gnoje robic sie nie chce to zarabią

wersja z ruskimi jest chyba najbardziej prawdopodobna

dobrze ze miales ubezpieczenie ja nie mam na mojego dziadka jak by mi skubli to sznur i do lasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...