Skocz do zawartości

Dyfer R180 i zwrotnice z GT MY99


SonnyRS

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomóżcie proszę w takim oto temacie. Zakupiłem skrzynie z DCCD z Type'R TY754VB1CA. Niestety tylne półosie nie pasują do ori zwrotnic GT99. Teraz jest pytanie jak to spasować. Nie chcę przerabiać półosi....więc zostaje mi zakup zwrotnic i piast. Podobno pasują zwrotnice z imprezy STI 2002-2003. Możecie to potwierdzić? Czy jak kupię takie zwrotnice, piasty to czy podpasuje mocowanie wahaczy i łączników stabilizatora z GT99? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz zwrotnic i piast,czeka Cię wymiana wahaczy poprzecznych i stabilizatora.Inny rozstaw mocowania łączników staba.

Półosie z STi w tych rocznikach są dłuższe niż z Typ R czy GT-eka,co za tym idzie,wahacze również.

Zwiększy się trochę rozstaw kół z tyłu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam dwa wyjścia, albo iść w zestaw z New Age i wymienić, to co napisałeś, ale czy półosie z New Age będą pasowały do mojego dyfra z Type'R...albo kupić zwrotnice z Type'R lub Type'RA....i rozumiem, że wtedy zachowam seryjne wahacze i mocowania staba. Jak się mylę, popraw mnie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już całą skrzynię kupioną i zregenerowane uszczelniacze wału do skrzyni DCCD....a dobra szpera płytkowa do koszt 4 tyś , ja za mniej kupiłem całą skrzynię...Robi się trochę rzeźba, ale chciałbym pozostać przy tym co już mam, tylko jak to spasować...;)

Edytowane przez SonnyRS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...