Skocz do zawartości

Impreza GT kombi - HAK


wałek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u Siebie miałem założony odpinany- tyle tylko, ze już taka Impreze kupiłem...Wiec wiem,ze się da i wystepują takowe :)

U Mnie we wsi są oferty firm z hakami hol....To jakiś problem by się do takiej firmy zgłosić?Oni doradzą i na pewno dopasują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat, chociaz zaznaczam, że mam 2006. Ze wszystkich firm, dobrej jakości i wypinany okazał się tylko Thule. Cena niemała, ale że na fakturę i mam znajomka, wyszło mnie około 1100zł. Jak poszukasz w katalogach, to jest bardzo duża ciągłość roczników, do których pasuje jeden model haka i to jest na plus (bodajże 98 aż do mojego, widocznie podwozie bez zmian - szok, ale dobrego się przecież nie zmienia ;) ). Jest tylko jeden myk, na który nikt nie potrafi odpowiedzieć, bo podobno Imprezki z tych lat szły AWD i ośka, a tylny most ma coś do mocowania haka. Mi się udało ustrzelić i pasuje idealnie. Montaż banalny, fajna zaślepka po wyczepieniu faji. Profeska. Jak chcesz mogę podesłać Ci foty i namiar na Ziomka, którego oczywiście uświadomię, że dla oświniaczonych rabacor :P

Ciągacie przyczepiory? O tym to akurat możemy gadać godzinami, bo zajmuję się ich sprzedażą. Nie widzę jaki masz silnik, ale w 2.0 n/a reduktor daje radę do ciągnięcia rydwana :thumbup:

Pozdrówki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie problem z dostępnością, gdzie dzwoniłem to albo nie mieli albo mocowany na stałe (skręcany śrubami) co prawda cena niezła bo coś koło 500 zł. W tarnowie jest firma co niby robi haki - Steinhof - jako tako nie mają w ofercie ale znaleźli produkt do ściągnięcia - cena niemała - 2200 zł, hak odpinany.

 

prowadze działalność i niekiedy potrzebuje przewieść jakieś rurki, blachy, spaware i takie tam, a drugiego auta nie potrzebuje znowu..

 

co do silnika to mam Gieteka, także bez reduktora :)Simpson podeślij namiar, będe wdzięcczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

właśnie problem z dostępnością, gdzie dzwoniłem to albo nie mieli albo mocowany na stałe (skręcany śrubami) co prawda cena niezła bo coś koło 500 zł. W tarnowie jest firma co niby robi haki - Steinhof - jako tako nie mają w ofercie ale znaleźli produkt do ściągnięcia - cena niemała - 2200 zł, hak odpinany.

 

prowadze działalność i niekiedy potrzebuje przewieść jakieś rurki, blachy, spaware i takie tam, a drugiego auta nie potrzebuje znowu..

 

co do silnika to mam Gieteka, także bez reduktora :)Simpson podeślij namiar, będe wdzięcczny :)

 

hej, wałek

 

i jak tam? udało się założyć ten hak do gietka? jak to wyszło cenowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...