Skocz do zawartości

Nagroda.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

fragment maila od SIP:

"Niniejszym proszę o zarezerwowanie sobie terminu 9-10/04 br , Pana obecność na lotnisku Warszawa Okęcie w środę , 9/04 ok. godz. 6.30 rano.
Kierunek lotu – Skandynawia….
"

 

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Niniejszym proszę o zarezerwowanie sobie terminu 9-10/04 br , Pana obecność na lotnisku Warszawa Okęcie w środę , 9/04 ok. godz. 6.30 rano. Kierunek lotu – Skandynawia…."

 

Gratuluje!! Jak się czas jakiś temu dowiedziałem co Cię czeka to... nie powiem żebym nie zazdrościł i to bardzo.  ;) 

 

Tylko rób dużo zdjęć, notatki, baw się dobrze i nam wszystko ładnie ze szczegółami opisz  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nam wszystko ładnie ze szczegółami opisz

Artykuł z tej podróży (ze zdjęciami) powinien znaleźć się tu:

Nasze podróże

 

Obowiązkowo :)

 

Nie mogę się doczekać

i nie marnuj czasu na czekanie ;) tylko szykuj sprzęt fotograficzny i pracuj już nad planem artykułu...

żebyś się o wszystko dokładnie wypytał  :scenic:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
"Niniejszym proszę o zarezerwowanie sobie terminu 9-10/04 br , Pana obecność na lotnisku Warszawa Okęcie w środę , 9/04 ok. godz. 6.30 rano. Kierunek lotu – Skandynawia…."

Wojtuś ! Pomacham Ci z WIEŻY KONTROLI LOTÓW . Mogę Ci nawet zrobić fotkę jak startujesz , co by było do kompletu relacji :biglol:

pisałem z telefonu i i sam "poprawił" słowo , więc teraz naprawiłem 

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...