Jump to content
Sign in to follow this  
adakit

Zapasowy kluczyk i pilot

Recommended Posts

Znajomy sprowadził z USA piękną Imprezę WRX, rocznik 2013. Niestety przyszła tylko z jednym kluczykiem i bez pilota do centralnego zamka. W ASO dowiedział się, że nie potrafią mu pomóc ponieważ to zbyt nowy model...

Potrzebna pomoc- chodzi o dorobienie drugiego kluczyka i dorobienie - zaprogramowanie pilota.

Ktoś ma jakiś pomysł jak to ogarnąć? Polecić pomoc?

OK. Sprawa ogarnięta, temat zamknięty :) Dzięki za pomoc :P

Edited by adakit

Panowie jak wygląda sprawa dorobienia i zaprogramowania nowego kluczyka do 2015+ WRX? Swoją kupiłem z jednym kluczykiem, bez "key number". Tylko ASO? 

Ja dorobiłem przy okazji zmiany jednostek w Zduńskiej Woli, bo też miałem jeden bez numerów. Za kluczyk i programowanie w immo i centralnym zapłaciłem 7 stów. Może teraz znajdziesz jakieś lepsze oferty.

Pewnie będzie działał bez problemu. Potrzebny Ci tylko ktoś z SSM4 (chyba przez ten skaner się to robi), żeby to zarejestrować do kompa.

36 minut temu, Kambol napisał:

Potrzebny Ci tylko ktoś z SSM4 (chyba przez ten skaner się to robi), żeby to zarejestrować do kompa.

Rozmawiałem z dorabiaczem kluczy w Krośnie, twierdzi że niby nie ma problemu wkodowania pilota, ale kupionego od niego, cena 700-800zł. Z moim kluczykiem, nie bardzo chce się bawić i wymyśla historie że może nie działać itd, ale czy będzie działać z moim kluczykiem czy nie, to 250zł za robotę trzeba zapłacić. Raczej na 100% ten dorabiacz nie ma dojścia do SSM4, tylko używa czegoś innego do wkodowania następnego pilota do pamięci samochodu. Powiedział mi jeszcze, że jak nie będzie u jego dostawcy nowego pilota, bo oczywiście nie miał go na stanie, to będzie zamawiał w USA, to co innego on może zamówić, żeby cena końcowa wyszła 800zł?

Dodam że ten sam dorabiacz, dorabiał mi sam kluczyk z immem do Tribeci, tzn zrobił klona imma, tak żeby otworzyć drzwi z kluczyka i odpalić silnik. Do WRXa też powiedział że coś takiego może zrobić za 300zł

Podpytaj @bombelllooo, on jest bardziej biegły w tych tematach.