Skocz do zawartości

Zapasowy kluczyk i pilot


adakit

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy sprowadził z USA piękną Imprezę WRX, rocznik 2013. Niestety przyszła tylko z jednym kluczykiem i bez pilota do centralnego zamka. W ASO dowiedział się, że nie potrafią mu pomóc ponieważ to zbyt nowy model...

Potrzebna pomoc- chodzi o dorobienie drugiego kluczyka i dorobienie - zaprogramowanie pilota.

Ktoś ma jakiś pomysł jak to ogarnąć? Polecić pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 lat później...
  • 2 miesiące temu...
36 minut temu, Kambol napisał:

Potrzebny Ci tylko ktoś z SSM4 (chyba przez ten skaner się to robi), żeby to zarejestrować do kompa.

 

Rozmawiałem z dorabiaczem kluczy w Krośnie, twierdzi że niby nie ma problemu wkodowania pilota, ale kupionego od niego, cena 700-800zł. Z moim kluczykiem, nie bardzo chce się bawić i wymyśla historie że może nie działać itd, ale czy będzie działać z moim kluczykiem czy nie, to 250zł za robotę trzeba zapłacić. Raczej na 100% ten dorabiacz nie ma dojścia do SSM4, tylko używa czegoś innego do wkodowania następnego pilota do pamięci samochodu. Powiedział mi jeszcze, że jak nie będzie u jego dostawcy nowego pilota, bo oczywiście nie miał go na stanie, to będzie zamawiał w USA, to co innego on może zamówić, żeby cena końcowa wyszła 800zł?

Dodam że ten sam dorabiacz, dorabiał mi sam kluczyk z immem do Tribeci, tzn zrobił klona imma, tak żeby otworzyć drzwi z kluczyka i odpalić silnik. Do WRXa też powiedział że coś takiego może zrobić za 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...