Skocz do zawartości

Super OES - 15 lipiec - tworzymy klasę RWD!!!


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższą sobotę - 15 lipca - na torze "Kielce" w Miedzianej Górze odbędzie się impreza Super OES. Jest to kolejna punktowana do cyklu Kryteriów Toru "Kielce" eliminacja. Mam nadzieję, że przyciągnie tym samym wielu chętnych do wczucia się w sportowy klimacik na naszym torze. Startujemy z Biurem Zawodów od godz. 8 w sobotę. Start pierwszego zawodnika ok. 10.30. Jeżeli czas na to pozwoli znowu zrobimy czwarty przejazd "for fun", bez wliczania w klasyfikację. Trasa będzie szybka i wymagająca technicznie, a czas jej przejazdu powinien oscylować w granicach 2,5 - 3 min.

 

Schemat próby:

 

prbasoslipiec20060mt.th.jpg

 

Zapowiedział się na nasze zawody Gość specjalny, który poza klasyfikacją zamierza wystartować fantastycznym zabytkiem, Austinem Healey z początku lat 60-tych. Myślę, że nawet będzie szansa na co-drive w tym wspaniałym autku. Dla nie zaznajomionych z tematem oldtimerów fotka Healey'a:

 

http://www.thecars.republika.pl/galeriatrack/HPIM4593.JPG.html

 

Wprowadziliśmy pewną nowość, a mianowicie stworzyliśmy dodatkową klasę aut RWD. Zawodnicy startujący w tej klasie będą klasyfikowani normalnie w klasach zależnych od pojemności silnika, a dodatkowo zostaną sklasyfikowani w grupie aut napędzanych na tylną oś. Mam nadzieję, że przyciągnie to na naszą imprezę prawdziwe auta z klasycznym napędem i będziemy mogli obejrzeć popisową jazdę bokami. Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy.

 

Z powodu przejściowych problemów z działaniem i aktualizacją strony superoes.pl wszelkie szczegóły będą zamieszczane na stonie

http://www.automobilklub.kielce.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z was sie tam wybiera? Bo cos mnie ciagnie zeby do Kielc pojechac, a jak bedzie ekipa to nie bede mial sie co zastanawiac:)

 

Myślę, że powinieneś zostać pierwszym, który się zdecyduje. Zaręczam, że się nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z was sie tam wybiera? Bo cos mnie ciagnie zeby do Kielc pojechac, a jak bedzie ekipa to nie bede mial sie co zastanawiac:)

 

Myślę, że powinieneś zostać pierwszym, który się zdecyduje. Zaręczam, że się nie zawiedziesz.

 

No jak by to powiedziec, nie sposob sie z Toba nie zgodzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...