Skocz do zawartości

Chłodnica wody alu..


Shiba

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem......mam zamiar wymienić chłodnice wody w moim wrx006 zastanawiam się czy kupić zamiennik nissensa/koyo czy może w pełni aluminiową chłodnice na ebayu

 

http://www.ebay.co.uk/itm/SUBARU-IMPREZA-WRX-STi-GDB-2002-2007-ALLOY-RADIATOR-LIGHTWEIGHT-NEW-ON-SALE-/400504197352?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Car+Make%3ASubaru|Model%3AImpreza&hash=item5d3fe910e8#shpCntId

 

może ktoś ma jakieś doświadczenia z ebayowskimi chłodnicami i zna ich jakość?.....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą ofertę na nissensa,chociaż do poprzedniego wrx kupiłem nowego nissensa i pociekł po zamontowaniu ...ale chodzi mi po głowie cała aluminiowa ( taka ładna ;) ) myślałem że ktoś nabył taką jak w linku wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@komancz - pech. Co robić. Pytałem 3 osób które wymieniały na ten typ - żadnych kłopotów w eksploatacji tymczasem nie stwierdzili, czasy od wymiany od ponad roku do prawie 2. Może 5 jest zbyt optymistyczne na tego chińczyka faktycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu opinii kupujących co prawda były to opinie o chłodnicach do mitsu,mazdy i innych marek o subaru się nie doczytałem ale może ja napiszę B) zaryzykowałem i nabyłem tutaj ....................... .. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=181250926112&ssPageName=ADME:L:OC:PL:3160 ..... jak dotrze i zainstaluję dam znać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten problem niedawno. Założony Termotec z Intercarsu za jakieś niecałe 500 PLN. 5 lat ma wytrzymać bez problemu.

 

Ciekawe, bo u mnie wytrzymal 2 miesiace LOL

pierwsza chłodnica termotec dotarła uszkodzona druga wytrzymała 6miesięcy i padła nie polecam tych chłodnic teraz zapodałem koyo i wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten problem niedawno. Założony Termotec z Intercarsu za jakieś niecałe 500 PLN. 5 lat ma wytrzymać bez problemu.

 

Ciekawe, bo u mnie wytrzymal 2 miesiace LOL

pierwsza chłodnica termotec dotarła uszkodzona druga wytrzymała 6miesięcy i padła nie polecam tych chłodnic teraz zapodałem koyo i wszystko ok :)

kurka wodna, pocieszajcie mnie dalej... : :unsure:

No nic, w razie czego gwarancja powinna zadziałać.

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...