Skocz do zawartości

Części do Subaru-sonda...


Waldemar

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że by było bo sam handluje używkami to wiem

 

może już co niektórzy zauważyli :lol:

 

jednak na początku będzie ciężko bo trzeba wiedzieć co nie co o subaru:

modeli jest kilka, każdy ma różne wersje nawet w tych samych rocznikach

 

no i można sprzedawać używki ale dobre musisz być pewin że to co sprzedajesz jest dobre.

 

dlatego to że kupisz tanio całe auto nie oznacza że wszysko jest tam sprawne i że wszystko się sprzeda i zarobisz

 

bo generalnie to każdy po to pracuje żeby zarobić nieważne czy u kogoś czy na swój rachunek

 

ja siedzę w tym już dobre dwa lata i wiem że jeszcze dużo muszę sie nauczyć jeśli chodzi o subaru

 

a po za tym jest pewna stagnacja ludzie po nakupywali sobie samochodów za psie pieniądze i jak coś nawali to nawet nie chcą tego naprawiać bo części kosztują. My Polacy niestety ale muszę to powiedzieć zawsze robimy i myślimy na odwrót. Kupujemy tanio auto nie zastanawiamy sie nad marka, ani nad tym jak go bedziemy naprawiac czy serwisowac. Jesli kogos dotknę lub obrażam to bardzo przepraszam w tym momeńcie, ale juz się nie raz spotkałem z sytuacją taką że dzwoni do mnie potencjalny klient pyta o część, oczywiście mam wszystko pasuje pozostaje kwestja ceny. w serwisie (bo tylko tam ją dostaniesz) kosztuje powiedzmy 300E (dlatego Euro bo mam bliżej do drezna niż do wrocławia) ja mówię 200zł i gościu mówi mi że jestem głupi i oszalałem. A na dodatek auto mu się rozkraczyło i nie jeździ i potrzebna ta część na wczoraj.

 

Także trzeba dużo cierpliwość

 

i najlepiej jest zainwestować nie w jedną sztukę a min 2,3 najlepiej rózne no i potrzebne jest dużo miejsca bo wszystko co jest dobre się sprzeda prędzej czy później a rozłożone auto zajmuje trochę miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach a i jeszcze jedno

 

jak w to w depniesz to już nie ma wyjścia bo pochłania też trochę czasu i albo robisz to na serio i jakoś ci się kręci albo robisz to z doskoku nie masz z tego prawie nic i co jakiś czas zastanawiasz się czy warto

 

to tyczy się nie tylko jeśli chodzi o handel częsciami do subaru a przeciwnie do wszystkich samochodów

 

polecam jeszcze renówki i o dziwo fordy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...