Skocz do zawartości

trzeszczenie zawieszenia przedniego w deszcz!


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

pacjent: impreza gx blob 2003

 

mam ogromny problem z moim autem w deszczowe dni, zawieszenie zrobione na TOP, gumy stabilizatora i łączniki NOWE i markowe, gumy wahaczy są ok.

 

w suche dni jest idealnie, nawet jednego stuku czy odgłosu. za to jak jest mokro to zaczyna się masakra jakaś. trzeszczy na nierównościach, szczególnie na progach zwalniających. wg mnie jest to albo jakaś guma ocierająca od metal ( nowa guma na stabie ?? ) lub może coś ze spręzynami ? założyłem sprężyny prodrive używane, lakier z nich juz schodził jak zakładałem, może to one podowują takie odgłosy na mokro ? :-(

 

oczywiscie zaden lokalny mechanik nic nie powie :-) byłem juz 2x na szarpakach itp u innych "znawców" - oczywiscie same nietrafione strzały z ich strony.

 

miał ktoś taki problem ?

 

proszę o pomoc bo już mi głowa wysiadła :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od dzwieku, miałem takie zgrzytanie w civic po deszczu, było to spowodowane dostaniem sie piachu po miedzy zwoje spręzyny ,na sucho było ok.

Trzeszczenie- zalezy jak poskladali czy nasmarowali gumy stabilizatora, bo w wahaczach tuleje to raczej watpie. Moze gumy pod sprezynami.

Popsikaj wd40 jeden element i w droge, potem 2 i 3 itd. Moze dojdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...