Skocz do zawartości

Impreza WRX MY06


cRaSh_SiDeR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam WRX MY05 i zero rdzy ,zostal zrobiony srodkami antykorozyjnymi i wszystko jest ok.mam tez MY99 tam niestety trzeba bylo robic nadkola i zrobione ,rowniez cyknieta powloka antykorozyjna mysle ,ze w przyszlosci trzeba bedzie zrobic progi i to wszystko subarki cacy,wiele zalezy kto jak dbal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX MY06
Bolączką niestety jest rynienka wokół uszczelki bagażnika. Już po kilku latach pojawia się rdza. Miałem dwie imprezy z tego rocznika i w każdej ten problem wystąpił. Czasami też mogą się pojawiać drobne burchle na krawędziach maski. Reszta wydaje się zabezpieczona pancernie, o ile oczywiście oryginalny lakier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX MY06
Bolączką niestety jest rynienka wokół uszczelki bagażnika. Już po kilku latach pojawia się rdza. Miałem dwie imprezy z tego rocznika i w każdej ten problem wystąpił. Czasami też mogą się pojawiać drobne burchle na krawędziach maski. Reszta wydaje się zabezpieczona pancernie, o ile oczywiście oryginalny lakier.

 

u mnie w MY07 lekko rdzewieje dolny rant drzwi kierowcy. rdzewiała też otoczka szyby tylnej. po naprawie u Wyszomirskiego nad szybą już śladów nie ma. drzwi raczej się już nie zatrzymają ;/ reszta idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...