Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Kasety to był klimat :) . Pamiętam je z C64, człowiek wtedy nawet nie wiedział, że na kasecie zapisane są ściśnięte "zera" i "jedynki", które sczytywała głowica, by później C64 mógł odpalić cały zaczytany program :D . I dlatego to tyle trwało :D . A WKC jakoś mnie ominęło, ale wygląda zacnie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fino napisał:

Kasety to był klimat :) . Pamiętam je z C64, człowiek wtedy nawet nie wiedział, że na kasecie zapisane są ściśnięte "zera" i "jedynki", które sczytywała głowica, by później C64 mógł odpalić cały zaczytany program :D . I dlatego to tyle trwało :D . A WKC jakoś mnie ominęło, ale wygląda zacnie :) .

 

WKC to moje dzieciństwo. Inna nazwa International Karate. Mój kuzyn miał C64 a drugi Amige 500.

 

Pametam jeszcze blue max

 

 

I asteroids na Atari :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fino napisał:

Wejdź w google grafika i wpisz "atari breakout" :) .

 

To wersja w którą grałem jest bardziej rozbudowana. 

 

 

Jest dużo ciekawych klasyków z Atari któte mam na kasetach ale w PS Classic wygodniej emulować.

 

Jak jesteś zainteresowany to polecam Mr.Dig, Pit Stop 1 i 2 (w 2 można grać w dwie osoby), Bourdel Dash, Fred, Stealth, Road Race, Pharaoh's Curse, Spy vs Spy, Submission, Ninja i wiele innych gier których tytułów nie pamiętam ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy gracz :) . Niestety ostatnimi czasy nie mam za bardzo możliwości w coś połupać, także trochę AFK'uję w temacie :) . Wszystkie konsolki leżą i się kurzą, nawet na forum rzadziej wbijam, ale od sierpnia zaczynam urlop i oprócz planowanych inwestycji w Subarzynę (takie widzi-mi-się - zaciemnianie szyb, malowanie felg) znajdę trochę czasu na odświeżenie wspomnień z Residentem i Tomb Raiderem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fino napisał:

Prawdziwy gracz :) . Niestety ostatnimi czasy nie mam za bardzo możliwości w coś połupać, także trochę AFK'uję w temacie :) . Wszystkie konsolki leżą i się kurzą, nawet na forum rzadziej wbijam, ale od sierpnia zaczynam urlop i oprócz planowanych inwestycji w Subarzynę (takie widzi-mi-się - zaciemnianie szyb, malowanie felg) znajdę trochę czasu na odświeżenie wspomnień z Residentem i Tomb Raiderem :) .

 

Ostatnio mało gram ale coś tam włączę jak mały śpi. 

 

Też mam urlop w sierpniu i pewnie skończy się na malowaniu albo innych ciekawych zajęciach uzupełniających typu szczepienia, sprawdzenie bioderek i takie tam. "Takich żebym nie nudził się" bo moja Kobieta nie chce nigdzie jechać<_< . 

 

4 godziny temu, blejzu napisał:

A ja odswiezam znajomosc z Baldurem 1 :) PS. Przed wyruszeniem w droge nalezy zebrac druzyne!

 

Nie grałem ale wygląda super :).  Muszę dopisać do listy zakupów bo widzę wersje na PS2.

 

PS:

https://www.gry-online.pl/gry/baldurs-gate-enhanced-edition/z8302c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie odświeżył jeszcze Diablo II LOD na PC :) . Grałem już w tym roku, na zawodowcu padłem na 90 lvlu i postać zniknęła... Teraz nerwy przeszły i coś czuję, że chyba powrócę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opinie ludzi to niby trzecia część Diablo straciła swojego ducha w porównaniu do poprzednika. W sumie to chwilę grałem w pierwszą część :). Zobacz sobie ceny allegro za pierwszą część diablo 1 na psx :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trojka to swietna gra ale jest bardziej kolorowa, pastelowa. Poprzednie byly mroczne. Nie jest to moze Torchlight ale inny klimat od poprzednikow. No insystem klas jest zmieniony. Teraz postac mozesz modyfikowac w dowolnym momencie wiec duzo wiecej zalezy od sprzetu. Ale ogolnie swietna gra. Btw, Torchlight wchodzi na PS4 z tego co widzialem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, blejzu napisał:

Trojka to swietna gra ale jest bardziej kolorowa, pastelowa. Poprzednie byly mroczne.

 

Dokładnie tak :) .

 

8 godzin temu, llkuba napisał:

Zobacz sobie ceny allegro za pierwszą część diablo 1 na psx :facepalm: 

 

Wiem, widziałem już kiedyś :) . Ceny kosmos, ale nie ma się czemu dziwić - ta gra była wydana o wiele mniejszym nakładem niż większość gier na PSX :) .

 

PS: Wczoraj ogień piekielny dotarł przed drzwi garażu :D .

 

szama1.jpg.c56c156e96b92962a516c1b1831e21d5.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, blejzu napisał:

Torchlight

Zapowiada się na fajną grę :).

 

5 godzin temu, fino napisał:

Wiem, widziałem już kiedyś :) . Ceny kosmos, ale nie ma się czemu dziwić - ta gra była wydana o wiele mniejszym nakładem niż większość gier na PSX :)

Medievil widziałem za 900 zł bez przesady u nas w Poznaniu można czasem taką perełkę znaleźć za max 30zł a jak kupisz więcej to dostajesz rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, llkuba napisał:

Medievil widziałem za 900 zł

 

Niektórych popierdzieliło :) . To tak jak z samochodami w ogłoszeniach, niektórzy wystawiają gruzy za kolosalne pieniądze... i ktoś to potem kupuje :) . Jestem zdania, że droższe nie znaczy lepsze, a oszustów pełno - tak jak naiwniaków :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fino napisał:

 

Niektórych popierdzieliło :) . To tak jak z samochodami w ogłoszeniach, niektórzy wystawiają gruzy za kolosalne pieniądze... i ktoś to potem kupuje :) . Jestem zdania, że droższe nie znaczy lepsze, a oszustów pełno - tak jak naiwniaków :D .

:biglol: faktycznie. Chodzi mi po głowie Sudden Strike 4 zastanawiam się czy to fajna strategia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Earth 2140 na PC i bardzo miło wspominam :) mam gdzieś wersję pudełkową i to był mój pierwszy RTS. Chciałem uruchomić emulator Amigi bo gra wyszła na tą platformę ale nie mogę jej znaleść. 

 

Blitzkrieg też wygląda fajnie niestety tylko na PC.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...