Skocz do zawartości

Bugeye - elektrownia na maskę


jacek001

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia z tym w tym modelu? Policja czepia się w mieście?

 

Z chęcią kupię (najchętniej używaną) elektrownię do swojego bugeyea STi z 2002. Może ktoś ma/coś poleci?

 

Dużo po lasach jeżdżę, a tam w zimę więcej zwierzaków i jak to zimą wcześnie robi się ciemno.

Edytowane przez jacek001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przepisami to nie będzie.Raz,że reflektory w takiej "elektrowni" są zbyt blisko siebie.Dwa,wystają sporo powyżej płaszczyzny maski.Trzy,jeśli się ich nie używa,przynajmniej 2 muszą być zasłonięte zaślepkami.

Do montażu tego ustrojstwa,trzeba podziurawić trochę maskę,aby było stabilnie i bezpiecznie dla podróżujących autem.

Może czepiać się nie będą,ale w przypadku kontroli,dowód mogą zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej dalekosiężne w miejsce przeciwmgielnych w zderzaku zamontować?

w STI bugeye ( u kolegi w podpisie) nie ma przeciwmgielnych w zderzaku ....

Teraz czas na elektrownie.

http://sklep.wesem.p...3_934_122_xenon

montujesz 2 przeciwmgielne i 2 drogowe i policja nie powinna się czepiać, bo 2 dodatkowe drogowe można mieć, a przeciwmgielnych seryjnie nie masz, a można je mieć tylko 2

http://www.gitd.pl/t...lenie-dodatkowe

 

PS, zapytaj też tu: http://autoracing.pl...lektronika.html

na stronie jest elektrownia do GT, ale może mają też skorupę pasującą do GD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek001w osobowych zawsze sie beda czepiac mnie dali dopiero spoko jak elektrownie mialem w terenowkach bo to takie jakies naturalne :P ale spoko mozesz zamontowac dalekosiezne jak powiedzial Cybel bo ja tak zrobilem i spoko jak jede droga ktora leci przez las to mam jasno jak w Las Vegas :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klasyczna elektrownia w Subaru jest problem nie tylko natury prawnej. Po zabudowaniu lampami centralnej czesci maski zmienia sie aerodynamika i do chlodzenia IC dostaje sie za malo powietrza. Tak wiec rozwiazaniem byly te prodrive'owe osobne skorupy boczne mocowane po lewej i prawej stronie maski tak zeby pozostawic swobodny przeplyw powietrza do chlodzenia TMICa - ale wygladaly paskudnie. Ew mozna przeniesc IC w zderzak i wtedy problem znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym kurniku myślałem i chyba jedna zamontuje dalekosiezne. Możecie jakie dalekosiezne polecić? Jaki rozmiar powinien tam być?

Edytowane przez jacek001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesemy dalekosiężne,średnica183 wchodzi w zderzak do GT-eka.

http://sklep.wesem.pl/4/6703/reflektory_rajdowe_934_183_934_152_xenon

Doradzam kontakt osobisty,mają jeszcze w ofercie reflektory,gdzie mocowania śrub nie są na krawędziach tylko sporo niżej,nie widać ich wtedy po zamocowaniu oświetlenia i nie przeszkadzają w montażu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rajdowy reflektor drogowy - Rajd 2.46212

Radzę zadzwonić i zapytać o stary typ tego reflektora,mocowania śrub regulacyjnych są schowane i po zamontowaniu w zderzaku są niewidoczne.

W ofercie internetowej ich nie ma,ale są dostępne.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajdowy reflektor drogowy - Rajd 2.46212

Radzę zadzwonić i zapytać o stary typ tego reflektora,mocowania śrub regulacyjnych są schowane i po zamontowaniu w zderzaku są niewidoczne.

W ofercie internetowej ich nie ma,ale są dostępne.

Dzięki za informację oraz cenne wskazówki. Zamówiłem jedynki i w czwartek pewnie zamontuje. Mam nadzieje, ze wszystko będzie pasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...