Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej serwisować Subaru (okol.Częst. lub Wa-wy)?


radekGT'99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - pytanie jak w temacie ?

Dotychczas byłem bardzo zadowolony z usług Janka Korneckiego..i jeśli chodzi o sprawy techniczne - polecam wszystkim ten warsztat - miła i profesjonalna obsługa - w powietrzu czuć doświadczenie..jest tylko jeden problem - człowiek jest tak zapracowany i ma tylu klientów,że czasami (a nawet często;) ) ciężko się umówić...potrzebuję alternatywy na podobnym poziomie.Zależy mi także na sprawdzonych warsztatach bliżej Częstohowy (bo w samym św.mieście takowego chyba nie ma)...

I jeszcze jedno - co to może oznaczać - zestaw ham.Taroxa(klocki 501 a tarcze - nie pamiętam-te podstawowe - nie nawiercane a żłobione równolegle) - poprawnie i spokojnie ułożony na odcinku 500 - 600 km -potem trochę ostrzejszej jazdy i nie od razu ale po pewnym czasie zaczęły się wałki jak się tylko rozgrzeją - hamowanie przy wyższych prędkościach - rwie kierownice,40-120 czy raczej 120 - 40 ;) taki przedział - piszczą,skrobią - wszystko naraz,pulsacyjnie,powolutku w garażu jak nagrzane - jakby popiskiwały ograniczniki..jak myślicie - będzie wymiana gwarancyjna? )

pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tyle ze z daje się ze u Szczepana też nie za różowo z terminami :-/ Ogólnie CI któzy wyrobili sobie jakąś renome nie mogą się wykopać spod roboty.

 

 

U Szczepana wymiana uszczelki pod głowicą w Outbacku 2.5L miała kosztować 2.000 pln ale od starszego Pana na koniec chciał 7.000 pln bo "wymienił blok" który niestety nie zmienił numeru :mrgreen: Po dłuższej dyskusji Szczepan zszedł na 4.000 pln potem okazało się że nawet rolek w rozrządzie i paska nie dotknął taki "zapracowany" :lol:

 

Do sprawdzenia w warsztacie na Tarchominie jak by ktoś pytał .....

 

Pozdrawiam

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zdecydowanie za rozwojem firmy (stanowisk itp) a nie podnoszeniem cen :twisted: .

jak rownoczesnie udaloby sie utrzymac wysoki poziom swiadczonych uslug,

poprawic godziny pracy oraz czas oczekiwania, to byloby... zbyt pieknie :mrgreen:

 

mysle, ze wielu jankowi tego zyczy, szczegolnie jak ktos ma blisko :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki gosc w zolwinie ktory robi nam legacy i innym paru osobom legacy turbo tez robi, naprawial gtki i wrxy i mase innych subaru. jeszcze nigdy nie bylo z nim zadnego problemu w moim i brata przypadku a robimy duzo u niego. moi znajomi tez tam serwisuja i ja swojego nowo nabytego gt tez bede tam serwisowal.

 

moge w 100% polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od obecnego miejsca zamieszkania do Mr. Korneckiego mam jakieś 5km, jednak zdecydowałem się na serwis u Wiktora, który ma olbrzymie doświadczenie, a w szczególności w dłubaniu w Legacy!

Niestety nadal czekamy na części... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...