Skocz do zawartości

Szukam lakiernika/blacharza - Kraków


franasz

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnim małym "strzaśnięciu" poszukuję dobrego i taniego ;-) lakiernika i blacharza. Do polakierowania głównie zderzaki, które już dawno sie o to prosiły - auto z Włoch :-) Dodatkowo drobne poprawi blacharskie.

Możecie kogoś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiałem po miejskiej przecierce + kilka rzeczy po zimie. Ogólnie sprowadza się to do klepania drzwi kierowcy i lewych tylnych, lakierowania owych drzwi, błotnika lewego tylnego, obu zderzaków, błotnika przedniego prawego i maski :)

Klepanie auta robiłem gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodziło mu o to, że jeśli ktoś ma lekkie wgniecenia to ze względu na nadchodzącą zimę może lepiej będzie w takim wypadku się wstrzymać i zrobić to po zimie - znaczy się chyba wróżba mocniejszych uszkodzeń to jest ;) tylko jakoś nie do końca rozumiem ten tok myślenia, bo A - jest lipiec, B - po najbliższej będzie też kolejna, więc co? odkładamy tak w nieskończoność bo znowu zima przeciez przyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ci lakiernicy.Z nimi to jak z fotografia.Zrobisz 100 zdjec a tylko jedno wyjdzie jak trzeba. :wink:

 

sama prawda, ja jeszcze nie miałem auta które po lakierowaniu byłoby idealne :evil:

Może to przez zboczenie, bo w fachu siedzę juz pare lat i widzę rzeczy których teoretycznie nie powinienem widzieć... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie a mnie sie raz udalo ze lakiernik pomalowal prawie "pefect" (umowmy sie ze oczywiscie nie ma to jak fabryka ale nie bylo sie do czego przyczepic) a moja radosc trwala zalednie dwa miesiace bo okazalo sie ze podklad nalezal do jakiejs felernej serii i zaczely wychodzic takie ziarenka czy bombelki.Musial malowac jeszcze raz (ok. szesciu aut) i jak to bywa oczywiscie juz mu nie wyszlo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Ostrzegam przed firmą "Auto-Renolak" Lakiernictwo Pojazdowe Andrzej Sokół w Zielonkach.

Lakierowali mój samochód oraz auto mojego znajomego,lakier schodzi na obydwóch (warstwa bezbarwna metaliku).

Firma nie zgadza się na usunięcie usterki . Mój błąd że nie wziąłem od nich rachunku po wykonanej naprawie, znajomy też się zgodził że naprawę bez rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...