Skocz do zawartości

Subaru Legacy B4 At problem ze skrzynią


Pawel Wlodarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem tego oto auta,wszystko było fajnie do wczoraj,kiedy próbuje przełaczyć na manetki w kierownicy na liczniku nie zmienia się nic,zero reakcji poprostu,raz na jakiś czas zadziała i spowrotem wskakuje na D.

Jak się wogóle nazywa ta skrzynia którą posiadam?czy te auta są uciążliwe?ogólnie auto jest zadbane,jezdże nim w Irlandii a tu widać wizualnie odrazu o stanie auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ale witamy się tutaj:

 

http://www.forum.sub...page__st__15400

 

Sprawdzałeś poziom oleju w skrzyni? Kiedy ostatnio był wymieniany?

 

Skrzynia to 4EAT z tiptroniciem chyba. Nie świeci Ci żadna kontrolka?

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia nic o aucie,będe zmieniał oleje i filtry teraz w ciągu 2 tyg.

W czasie jazdy skrzyna nie szarpie nic a nic,zmienia biegi bardzo delikatnie,byłem teraz się przejechać do sklepu i używałem biegu tylko 3,czytałem gdzieś że na małe wioski gdzie są światła co pare metrów i korki to dobry wybór,odrazu lepiej auto cały czas zrywniejsze.

W drodze do sklepu po zmianie na reczną zmiane biegów wszystko super,zaś w drodze powrotnej zauważyłem że one działają tylko na liczniku raz pokazuje je a raz cały czas D,mimo że zmieniam sam w kierownicy.

Czytałem 1mln różnych opini co lać do skrzyni i znalazłem taki olej jak tu w linku http://www.opieoils.co.uk/p-60226-millers-oils-millermatic-atf-sp-iii.aspx

Zdaje się być troche drogi ale jeżeli jest lepszy ok.

Wydaje mi się być to bardziej usterka elektroniczna.

Edytowane przez SubaruLegacyB4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzisiaj zrobiłem ze 200km i wiem dokładnie oco chodzi,tak więc jak przejde na manualą zmiane to zawsze działa,manetki też tylko poprostu nie zawsze pokazuje mi to na zegarach,poprostu wchodze na manualną,na zegarze zamiast pokazać jaki jest bieg dalej pokazuje że ma D mimo że pracuje w manualu i manetki działają dobrze.

Poprostu w skrócie pokazuje błędnie na liczniku czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...