Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2014


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Ojciec Założyciel
chyba brniemy nie w tym kierunku wydzielić do innego wątku żeby tego nie zaśmiecać i dawajcie dalej bo robi się śmiesznie

O.K. Już planowałem napisanie, jak często wymienia się części w tych b.trwałych autach rajdowych ( na Dakarze również ) , ale odpuszczam :)

 

Natomiast potwierdzam co do SPRT:

Istotnie kierowcą SPRT w tym sezonie będzie Dominik Butvilas. Wywiad z informacjami co, jak i dlaczego w najbliższym wydaniu WRC :)

Pilotem pozostaje Kamil Heller.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem!

 

Troche dlugo mnie nie bylo - wlasciwie mialem sie skupic na pracy i uwolnic sie od uzaleznienia w postaci forum ;) ale...

 

 

...co dzis zobaczylem na fb i roznych stronach zwiazanych z rajdami, to mnie mocno zmiesmaczylo :? Reakcje na informacje odnosnie Dominikasa oraz mlodego Wisniewskiego w RPP sa tak mocne, ze zaczynam sie zastanawiac czy to ze mna cos nietak czy moze kibice sa jakos... rozpieszczeni? Bo ze wielu zawodnikow bedzie narzekac to jasne, bo kazdy troche zazdrosci...

 

Mysle, ze za jakis czas bedzie podobnie jak bylo z Bryanem Bouffier: na poczatku pluli, wyzywali, a teraz kibicuja mu w WRC bo to przeciez "prawie nasz" ;)

 

Ale jak widze tutaj swiat jest w porzadku - zostaje, juz nie odejde, tu jest super :D W razie pytan mysle ze tutaj Dyrekcja z checia opowie conieco o kulisach kreacji planow na 2014 :) a moze i ja cos niecos bede umial opowiedziec? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co dzis zobaczylem na fb i roznych stronach zwiazanych z rajdami, to mnie mocno zmiesmaczylo

 

niestety najprościej jest ponarzekać zza klawiatury :(

 

 

zobaczymy jak się niespodzianka będzie spisywała za kierownicą :P był Francuz MP to może teraz pora na Litwina :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie kazdy ma wtyki wszedzie tak jak Ty ;) dla wiekszosci to duzy news :)

 

...co dzis zobaczylem na fb i roznych stronach zwiazanych z rajdami, to mnie mocno zmiesmaczylo

 

niestety najprościej jest ponarzekać zza klawiatury :(

 

 

zobaczymy jak się niespodzianka będzie spisywała za kierownicą :P był Francuz MP to może teraz pora na Litwina :rolleyes:

 

na szutrach jest niewatpliwie szybki ;) A ze w Polsce malo szutrowych rajdow.... no wlasnie zobaczymy, dobrze mowisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Than_Junior,źle interpretujesz moją emotkę :)

 

Naprawdę jestem tym newsem zaskoczony i nie ukrywam, że lekko rozczarowany :( Chociaż z drugiej strony, z Kajtem było podobnie i sobie poradził więc Wojtek pewnie też da radę :)

 

Dwa sezony w topowym teamie to niezły wpis w CV zawodnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z internetem już tak jest, nie ma się co przejmować, jeden italiano coś rzuci i reszta szczeka tak samo. Dokładnie tak samo było po informacji, że kierowcą będzie Wojtek... Też jakiś zawodnik się poczuł urażony bo uważał, że byłby lepszym kandydatem ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanowiła ta wypowiedź i ziarno niepewności, niespodzianki zostało wtedy zasiane:

 

Jak mówi Piotr Gradoń z SPRT, Bartek Wiśniowski ma duży potencjał.

 

– Na testach organizowanych przez Subaru uzyskał obiecujące wyniki, jeździł też obok Wojtka Chuchały, który przez trzy lata był kierowcą Teamu Subaru i czołowym zawodnikiem w RSMP.

 

 

 

Każdemu w Subaru będziemy kibicować tak samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem ciekaw jak Butvilas poradzi sobie na polskich asfaltach. gdybysmy mieli same rajdy szutrowe w RSMP to wybor dla mnie bylby klarowny, jasny i oczywisty a tak to bedzie niewiadoma. pewnie malo kto pamieta, ale jeszcze nie tak dawno w temu kierowca SPRT byl Patrick Flodin, ktory raczej Polakiem nie jest a takich kontrowersji nie wzbudzal. szkoda, ze nikt z polskiej czolowki nie dostal szansy, ale nikt z nas nie ma prawa pisac komentarzy typu "polska kasa na Litwina" to tak jakbym dostal opierdziel od Was, ze kupilem EVO (gdybym kupil ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem tym wyborem wkurzony bo .................. za czasów Wojtka/Kamila chodziłem w windstoperze Kajto (nie bylo aktualnych w sklepiku) a 3 tyg temu udało mi sie w końcu kupić piękny biało niebieski wydawało mi sie aktualny ....... i znów jestem w tyle :lol:;)

 

Wojtek jest spoko gościem do tego piekielnie szybkim, życzę mu żeby znalazł budzet i rozwijał sie dalej w tym tempie !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Trochę jestem tym wyborem wkurzony bo .................. za czasów Wojtka/Kamila chodziłem w windstoperze Kajto (nie bylo aktualnych w sklepiku) a 3 tyg temu udało mi sie w końcu kupić piękny biało niebieski wydawało mi sie aktualny ....... i znów jestem w tyle

No, nie całkiem. Barwy niebieskie z białymi wstawkami mają być utrzymane :)

Wojtek jest spoko gościem do tego piekielnie szybkim, życzę mu żeby znalazł budzet i rozwijał sie dalej w tym tempie !!!

Ja też 3-mam za niego kciuki !

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.Witoldzie , co Wy zrobilliście temu Włochowi, że prowadzi tak dynamiczną krucjatę przeciwko SPRT?

 

http://www.autoklub.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=859&start=6030

 

...efekt frustracji, żal nad zaprzepaszczoną wlasną szansą? Kase Wam pożyczył, a teraz nie chcecie oddać? ;)...przecież SPRT jest prywatnym przedsięwzięciem, i o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
co Wy zrobilliście temu Włochowi, że prowadzi tak dynamiczną krucjatę przeciwko SPRT?

Przeczytałem :facepalm:

Nawet gdybym się bardzo starał, mogę tylko snuć domysły.

Jakieś dwa lata temu własnie na forum Autoklubu zarzucił mi osobiście, że mu nie zapłaciłem. Ponieważ - do tego czasu - nawet nie wiedziałem kto to jest Łukasz Włoch zapytałem o co właściwie chodzi. Najpierw zostałem "zbesztany" że zaprzeczam znajomości ( "przecież widzieliśmy się na rajdzie x czy y tyle a tyle lat temu..." ) po czym dowiedziałem się, że jakoby nie zapłaciłem mu za pracę jako koordynator Leszka Kuzaja na cytowanym rajdzie.

Jako że za czasów Leszka funkcja Subaru polegała na klasycznym sponsoringu ( Leszek jak ogólnie wiadomo miał własny zespół i sam zatrudniał tak mechaników, koordynatorów czy pilotów ) pozwoliłem sobie zwrócić uwagę na ten fakt ; jednocześnie poprosiłem, jeżeli coś przeoczyłem o przekazanie kopii umowy oraz jakoby niezapłaconej faktury. To z oczywistych względów nie nastąpiło. Być może ma żal, że tym sposobem udowodnione zostało, że pisze nieprawdę? Ponieważ nie rozumiałem o co w tym wszystkim chodzi, popytałem w też środowisku rajdowym co zawodnicy, mechanicy i dziennikarze myślą o tym panu. Nie pamiętam szczegółów wypowiedzi, ale z całą pewnością nie dałoby się ich tu przytoczyć, gdyż byłyby sprzeczne z regulaminem Forum ( używanie słów nieparlamentarnych, obrażanie innej osoby ).Reasumując - czy chodzi o "wywołanie szumu" wokół własnej osoby, czy o "zemstę" za udowodnienie kłamstwa, czy o własną frustrację brakiem faktycznych osiągnięć w ukochanym sporcie czy też o inne przyczyny - nie wiem.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...