Skocz do zawartości

Forumowa Catalonia 2014


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się,że Novikow był bardzo rad, no nam było miło,kiedy odśpiewaliśmy mu hymn na Jego czesć :biglol: .Nawet Hirvonen był zadowolony jak zobaczył wspaniały występ dwóch polskich artystów,śpiewających arię dla jego kompana :drunk::facepalm: .Jedno tez jest pewne,ze przydałby się kierowca abstynęt,to oczywiste.Kolejna rzecz to to,że Edwin nie lubi biegać na odcinki,bo jest totalnym leniem, zwłaszcza kiedy trzeba poniesć kolegę na szczyt i z powroooootem :thx: .Suma sumarum,można też oglądać oes na lotnisku,aby wiedziec kto wygrał.Zresztą, ja się na pewien skład piszę. :clapping::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :)

 

Carlos zapomniałeś dodać ze i do śniadania bywało ;) poza tym ja nie wiem ile tam jest stref kibica .... jakoś nie zapamiętałem, ale na tych dwóch odcinkach co byliśmy to było naprawdę fajnie.

 

Poza tym ja nie polecam catalonii. Hiszpanie strasznie nie mili som . Zapraszalem ich wszystkich z tego zakretu do polski na grilla mówili ze wpadną i do dziś cisza :( moze sie obrazili ze im barierki poprzewracalem ;)

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...