Skocz do zawartości

Forumowa Catalonia 2014


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę, że by trzeba się raz porządnie wybrać na jakiś zagraniczny rajd z udziałem Roberta... tak kupą Panowie, kupą ;)

 

Zdecydowanie w kalendarzu WRC najlepszy rajd to Catalonia !!!!

1. tanie połączenie do Barcelony

2. rajd całkowicie za free

3. ceny hoteli w Salou ( baza rajdu ) wręcz śmieszne ( po sezonie )

4. genialne i tanie jedzenie i picie

5. niespotykana atmosfera na odcinkach

6. dwa dni rajdu asfaltowego , 1 dzień szuter

7. bardzo ciepło w pażdzierniku ( w tym roku kąpaliśmy sie w morzu i plażowali )

8. przepiękny rejon costa durada

9. tanie auta w wypozyczalni

10. TRZEBA TAM BYĆ !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam Carfit ze strefami na odcinkach?

 

Byłem dwa razy na tym rajdzie i nic takiego zauważyłem, owszem ludzi jest mnóstwo , ale problemów nie zauważyłem. W tym roku miałem magiczną naklejkę " media TV " oraz zawięszkę " gość" więc było wogóle mega , podjeżdzałem wszedzie gdzie sie dało pod sam odcinek , więc sporo sie nie nachodziełm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzieliłem temat.

 

To dopiero październik więc jest czas aby się zdecydować, zebrać fundusze, zaplanować noclegi.

 

Aby było jasne traktujemy Carfita jako forumowego specjalistę, konsultanta a nie organizatora bo taki nie wiem czy się pojawi aby ogarnąć sprawę.

 

 

Jeżeli ma to być wyjazd typu najebunga to się nie piszę!

 

 

Jeżeli prawdziwe kibicowanie, takie aby nie trzeba się wstydzić po powrocie a polscy kibice byli dobrze postrzegani i miło wspominani to jestem pierwszy na liście.

 

 

To moze jakas lista na wyjazd?

 

1. chojny - pod warunkiem że będzie jechał Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to być wyjazd typu najebunga to się nie piszę!

 

...no jakby ci to powiedzieć - będzie nam Ciebie brakowało

 

 

Jeżeli prawdziwe kibicowanie, takie aby nie trzeba się wstydzić po powrocie a polscy kibice byli dobrze postrzegani i miło wspominani to jestem pierwszy na liście

 

nigdy nie czułem wstydu po powrocie, a postrzegani zawsze bylismy bardzo miło. Szczegolnie w Katalonii.

 

 

 

 

cały rok do przodu to sie kiepsko planuje, do ogarnięcia w zwartym małym gronie, ale grupę ciężko może być zdyscyplinować do organizacyjnego harmonogramu...

 

ja tam zawsze się piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że by trzeba się raz porządnie wybrać na jakiś zagraniczny rajd z udziałem Roberta... tak kupą Panowie, kupą ;)

 

Zdecydowanie w kalendarzu WRC najlepszy rajd to Catalonia !!!!

1. tanie połączenie do Barcelony

2. rajd całkowicie za free

3. ceny hoteli w Salou ( baza rajdu ) wręcz śmieszne ( po sezonie )

4. genialne i tanie jedzenie i picie

5. niespotykana atmosfera na odcinkach

6. dwa dni rajdu asfaltowego , 1 dzień szuter

7. bardzo ciepło w pażdzierniku ( w tym roku kąpaliśmy sie w morzu i plażowali )

8. przepiękny rejon costa durada

9. tanie auta w wypozyczalni

10. TRZEBA TAM BYĆ !!!! :)

Edwin, mógłbyś pi x drzwi nakreślić koszty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no jakby ci to powiedzieć - będzie nam Ciebie brakowało

 

So sweeet ;)

 

nigdy nie czułem wstydu po powrocie, a postrzegani zawsze bylismy bardzo miło. Szczegolnie w Katalonii.

 

 

No i niby o to chodzi ale jak obaj wiemy mamy dość odmienny odbiór pewnych zachowań, więc jeżeli nie wszystkie wydarzenia wyjazdu są obowiązkowe a raczej fakultatywne każdy może znaleźć odpowiadający mu model kibicowania i spędzania wolnego czasu. :ok:

 

Carlos

ale rozumiem, że 4kpln to opcja "zanieście mnie na odcinek"? :twisted:

 

Szybko licząc to przy rozsądnym gospodarowaniu zasobami opcja opisana wyżej przez szubaru jest do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos ale rozumiem, że 4kpln to opcja "zanieście mnie na odcinek"? :twisted:

 

nie :)

 

to opcja - "bawimy się tak jakby w Polsce nikt na Nas nie czekał" :)

 

...i niestety, wieczorami, oraz póżnymi popoludniami - jest najebunga jak tralala, nie wiem czemu, ale ja lubię ten styl spędzania takich wyjazdów.

 

...ale szczerze, niestety tyle wychodzi, oczywiście mozna to zrobić i za 2k pln , ale jak grupa idzie wieczorem do knajpy, a przewaznie nie jest to rozwiazywane w opcji 'budget" - to przecież nie będziesz siedzial w hotelu :) Podczas takiego wyjazdu , nie samym Rajdem człowiek żyje :) i zapewniamy sobie wiele dodatkowych atrakcji, także trzeba na to brac poprawkę.

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem rok temu ,ale też chętnie się pisze na następną Katalonie .

Co do kosztów ,to jak kilka razy wyjdziesz poza hotel na impreze ,to i 4 tys na wyjazd może braknąć ;)

 

no nie chcialem być brutalny, ale prawda :)

 

...a jak jeszcze musisz żonie coś przywieźć, w ramach okupu za parę dni wolnego - to hehehehehehehe............. nic juz nie mówię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku byłem dzielny , i zobaczyłem bodaj 14 oesów , + start + meta , ale tak jak mówię miałem naklejkę "prioryty" ;) wiec poruszanie sie było ułatwione , i oglądałem tylko WRC + WRC2 , resztę olałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...