Skocz do zawartości

Impresje z Tokio


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Ty razem mamy nie tylko wyjątkowo przejrzyste powietrze, ale także mój widok z okna jest na "właściwą"stronę.

Oprócz samych impresji wizualnych też dwa zdjęcia nowego WRX-a.

https://plus.google.com/photos/105648656126633693422/albums/5948616150707556497

 

Jeżeli dobrze pójdzie ( = znajdę czas ), to po jutrzejszej wizycie na Tokio Motor Show postaram się dołączyć "obrazki z wystawy".

 

 

Pozdrowienia z dalekiego wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Niestety nie udało się ( jeszcze) wrzucić zdjęć . Teraz czekam na lot powrotny, więc dopiero po przybyciu do Europy.

Wczorajsza droga z wystawy do hotelu zajęła prawie dwie godziny - tak, mają tu korki i to spore :)

Później kolacja z kolegami z innych państw ...

Zdjęcia WRX zrobiłem tylko dwa, gdyż nie było go na wystawie. Natomiast był wystawiony przed salą konferencyjną ( nie miałem jednak aparatu - to fotki z telefonu ).

Leworg wygląda istotnie dobrze. Wspólnie z innymi państwami staramy się przekonać FHI , aby stał się dostępny w Europie ( wstępny plan był tylko na Japonię ).

Więcej ( plus zdjęcia ) po powrocie

 

Pozdrowienia z Narity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest porównanie premier WRX na dwóch krańcach świata. W USA duża pompa, czerwony kolor, konferencja prasowa. W Tokio spokojnie, na srebrno...inaczej. Ale może się mylę, może w Tokio było też z "przytupem"? Z podziękowaniem czekam na relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest porównanie premier WRX na dwóch krańcach świata. W USA duża pompa, czerwony kolor, konferencja prasowa. W Tokio spokojnie, na srebrno...inaczej. Ale może się mylę, może w Tokio było też z "przytupem"? Z podziękowaniem czekam na relacje.

 

Premiera WRXa była tylko w LA:

 

Zdjęcia WRX zrobiłem tylko dwa, gdyż nie było go na wystawie. Natomiast był wystawiony przed salą konferencyjną

 

USA jest, ze względu na sprzedaż, jednym z najważniejszych rynków dla Subaru. Nie wiem jak Was, ale mnie bardziej zaskoczyła przezentacja Levorga. Wydawało się, że będzie prototyp a tu prawie wersja produkcyjna. I to jaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty razem mamy nie tylko wyjątkowo przejrzyste powietrze, ale także mój widok z okna jest na "właściwą"stronę. Oprócz samych impresji wizualnych też dwa zdjęcia nowego WRX-a. https://plus.google....616150707556497

 

Nie , nie , w cale mnie Dyrekcja nie zdenerwowała ;) tymi pięknymi zdjęciami , siedząc za biurkiem w pracy , w ponury i szary poranek :lol:

 

P.S. Zazdroszcze mocno , Japonia zawsze mnie kręciła żeby ją zobaczyć . ale nie było mi dane , moze jak z powrotem kiedyś będzie rajd WRC , to jej nie omieszkam zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Uzupełniłem nieco galerię zdjęciami z Motor Show.

Czekamy na wiecej opisu slownomuzycznego

Część muzyczna tu :

http://www.youtube.com/watch?v=y7WeP-Aa5EI

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...