Skocz do zawartości

Sprężyny Foryś - Impreza


sirubaII

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i witam.Może ktoś praktykował zamianę tylnych sprężyn od Forka do Imprezy GF N/A?

Chciałem podnieś lekko tył w stosunku do serii.Jaka może być wizualna różnica, dwa, pięć cm? Mam w bagażniku butlę lpg i trochę waży:) Obecnie tył na Gt-kowskich springach i ...jeszcze bardziej usiadł, więc ...przód się musiał podnieść:)

Nie wygląda to ciekawie. Od jakiego modelu Forysia ewentualnie szukać.Wyboru ,jak sprawdzałem, za dużego nie ma:)

Chciałem się tylko upewnić,czy podążam słuszną drogą :dance:

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Piter. Te używki od GT-ka właśnie kupiłem na Forum:) Miały być w idealnym stanie.I papiery były!Dzisiaj porównywałem nowe KYB-y seria ze swoimi starymi sprężynami seria i wyszło na to,że te nowe są bardziej miękkie od starych przy tej samej wysokości:) Analogicznie może tak być z nowymi do GT(kYB) ,a ekstremalne twardości mnie nie interesują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Muszę odkopać temat. Sprawa dotyczy imprezy GC - tył siedzi. Było napisane, że sprawdzą się sprężyny z imprez 2001-2005 więc:

- muszą być koniecznie z wersji turbo?

- sedan/kombi bez znaczenia?

 

Może jakieś inne sprawdzone pomysły. U mnie różnica między przodem a tyłem jest 4,5cm z względu na dużą butle LPG + zapewne zmęczenie się sprężyn.

 

Tak przy okazji jaka jest masa wspomnianych wersji? Może ktoś zerknąć do dowodu rejestracyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...