Skocz do zawartości

Maska do subaru imprezy GT 99


cichy1974

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że jestem nowy na forum witam wszystkich forumowiczów.

Z góry przepraszam jeśli post powinien być w innej kategorii.

Poszukuję maski niebieskiej do Subaru Imprezy GT 99 dokładnie co kolor z linku http://tablica.pl/oferta/subaru-impreza-gt-99-turbo-mozliwa-zamiana-CID5-ID3v8fr.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy1974...Najlepiej daj ogłoszenie w kupię części , że zakupisz GT'kową maskę poliftową czyli 97/01 :)

W odp.na Twoje zapytanie tak...ta maska będzie pasowała bez najmniejszych przeróbek...tylko wloty odmalować bo jakoś kolorystycznie różnią się od reszty :)

Jak masz szanse...kup alu...dużo lżejsza..no i nie rdzewieje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie maska była ori przedliftowa bo i autko było przedlift...4ry śrubki odkręcasz demontujesz starą maskę- 4ry wkręcasz montując nową i wsio :)

robienie dziur w seryjnej masce żeby zamontować wlot...to akurat druciarstwo :P

Pomijając hejtowanie forumowiczów, którzy montują maski z gt'ka w ssakach :)

Spokojnie...poliftowe maski trafiają się częściej niż te rzed liftem- według Mnie warto poczekać i kupić maskę ori niż rzeźbić :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Adaś napisał....ta z linku również będzie pasowała..tak samo jak i przedliftowa...tyle, ze przedlifty mają nie co inne lampy oraz grill...i by to wyglądało dobrze- musiałbyś zmienić te elementy:)

Reasumując....Masz polifta chcesz maskę z wlotami- kup taką maskę z gt rocznik 97-2001..Polecam alu- acz dość rzadka sprawa...Może być więc stal :)

Maska przedliftowa będzie również pasowała do Twojego ssaka- tyle tylko, że ma nie co inny kształt przy lampach i grillu i by to dobrze wyglądało- musiałbyś zmienić te elementy

No chyba wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...