Jump to content
lookita

Bieszczady,gdzie z dziecmi na agroturystyke?

Recommended Posts

Mnie to żona namawiała na agroturystyczne wakacje i miała rację, bo było super! Ofertę znaleźliśmy sobie na stronce www.villages.pl, więc może tutaj też poszukaj. Super ośrodek, dużo atrakcji – ognisko, stadnina koni itd.

Gorąco polecam http://zagrodamagija.pl Jest to zakątek prowadzony przez fantastycznych ludzi. Świetny klimat, święty spokój i brak problemów (: Dzieciaki mają gdzie się wyhasać, gospodarze prowadzą różne warsztaty (lepienie garnków, robienie ozdób z bibułek, szkła etc), mają rowery, kijki. Do tego zadaszona wiata na ognisko, ruska bania opalana drewnem i mały staw do schładzania po saunowaniu. Do zapory w Solinie 10 km.

Witam. Szczerze mogę polecić domki Słoneczna Kraina. Już parę razy korzystałem z wynajmu i jestem bardzo zadowolony. Teren jest ogrodzony, okolica spokojna i dzieciaki zachwycone! Domki są w dwóch lokalizacjach w Wołkowyji i Bukowcu. Szczegóły na www.slonecznakraina.com Pozdrawiam

Zdecydowanie Wetlinowo, byłem z dzieciakami no ale o jakichś większych wypadach mogłem zapomnieć. Samemu lepiej :)

W każdym bądź razie jakby ktoś miał taki sam problem jak ja, czyli ze znalezieniem jakichś atrakcji turystycznych czy dla dzieci to polecam tą stronę.

Dużo ciekawych atrakcji i wydarzeń, nie trzeba przynajmniej długo po necie szukać.

W dniu 22.07.2019 o 10:08, zeander napisał:

Startuje serwis z noclegami w Bieszczadach https://clickweek.pl/ więc jest szansa na znalezienie czegoś ciekawego :)

Super strona. Dzięki  -Kocham Bieszczady!

Posted (edited)

Nasłuchujcie bulgotu kto jest na miejscu, jutro kawalkada Plejad planuje przetoczyć się przez Pętlę Bieszczadzką...:superhero:

Edited by Maciek Niemy