Skocz do zawartości

Klimatyzacja - montaż


Dyziek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda temat montażu klimatyzacji... konkretnie mam na myśli forka do 2002.

- czy może mi ktoś dokładnie wypisać wszystkie potrzebne podzespoły?

- czy sam montaż wymaga specjalnych umiejętności? Co może sprawić najwięcej trudności?

- czy instalacja elektryczna w samochodzie ma przewidzianą klimatyzację czy trzeba wszystko od zera podłączać?

- czy klimatyzacja (mowa o manualnej) różniła się czymś w modelach do 2000 i po 2000?

- czy są różnice w wersjach EU/UK?

- na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przy kupnie kompletnej klimatyzacji?

Puki co tyle :) Pewnie dojdą inne pytania w miarę rozwoju tematu :)

Z góry dzięki za wszelkie informacje :)

Edytowane przez Dyziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Robiłem już kilka podejść - mam forka MY03 2.0 125 kucy. Przeraza mnie trochę wizja kupna "klocków" od angola i potem spawanie rurek itp.... A jak już znalazłem jakiegoś na części "ładnie" uderzonego to okazało się że ktoś być szybszy i klima już poszła. Może z następną wiosną przyjdzie mi znowu trochę zapału i znowu zabiorę się za drążenie tematu. Kiedyś był już taki wątek na forum, ale jakoś ostatnio nie mogę go odszukać...

 

Tak to jest, jak kupowałem forka to inne jego zalety tak mnie "oślepiły" że brak klimy nie był nawet najmniejszym mankamentem, czasami jednek przydałoby się trochę chłodku :)

 

P.S. jeżeli ktoś ma odmienne odczucia na ten temat, proszę o dodanie trochę optymizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...