Jump to content

Dziwne Subaru

Grale
 Share

Recommended Posts

Jakiś czas temu była oferta sprzedaży takiej czerwonej piękności(Kraków) za 1500zl :)))) podobno nawet wszystko było sprawne prócz alternatora ;) jeśli ktoś ma do około 3tyś zł na jakiś stary samochód to zamiast jakiś polenezów i fiatów 126p lepiej kupić takie XT lub merca 123 :)

Widziałem dwa takie cudaki w Polsce - w Łodzi i Rzeszowie. Skoro tamte jeżdżą, to widać, da się :)

Ten Rzeszowski cudak co na ul. Jałowego stoi to latem chyba z kauwetę dla ptaków robi, bo zawsze pełno na nim plam i zawsze w tym samym miejscu go widywałem . Zimą za to z boksem na narty podróżuje więc jednak jeździ. :D

wiem od kogo jest ten niebieski...

auto zostało gruntownie odnowione - szczególnie blacharsko - calutkie rozkręcone, zabezpieczone, naprawione i pomalowane...

pozdrawiam

widziałem czare XT w krakowie ijeszcze złote ( :mrgreen: ) w katowicach... na allegro kiedyś było też niebieskie ale z zakopca.. więc chyba tak źle ie jest... Pana z krakowa chciałem na forum namówić, ale przeprosił mnie i powiedział że jeździ kalibrą a to ma tylko do wożenia ziemniaków na plac... :evil:

To tylko we Wrocławiu jest pan po 50siątce, jeżdżący XT, który nie dziwi się jak pozdrawia się go z Imprezy i z uśmiechem odmachuje. :D

Co do dostawczaka Subaru... Na targu dość niedaleko mojego domu jeden ze sprzedawców używa Libero. Bardzo sobie chwali.

Skoro tamte jeżdżą, to widać, da się

A dlaczego by się nie miało dać? Części są jak do każdego subaru. A blacharkę to każdy serwis zajmujący się takimi bzdurami zrobi...

z jakimiś pseudo rally naklejkami

Nie jestem pewien czy to były psedo naklejki XT chyba wychodziły z takimi...

fajny

Takie auta mają jeden minus. Za ile kupisz to tyle drugi raz włoży się w naprawe.

JEdnak jak ktoś sobie ceni orginalność to do 10 tys ze wszystkim ma idealne auto :mrgreen: :!: :!: :!: