Skocz do zawartości

Dziwne Subaru


Grale

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu była oferta sprzedaży takiej czerwonej piękności(Kraków) za 1500zl :)))) podobno nawet wszystko było sprawne prócz alternatora ;) jeśli ktoś ma do około 3tyś zł na jakiś stary samochód to zamiast jakiś polenezów i fiatów 126p lepiej kupić takie XT lub merca 123 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dwa takie cudaki w Polsce - w Łodzi i Rzeszowie. Skoro tamte jeżdżą, to widać, da się :)

 

Ten Rzeszowski cudak co na ul. Jałowego stoi to latem chyba z kauwetę dla ptaków robi, bo zawsze pełno na nim plam i zawsze w tym samym miejscu go widywałem . Zimą za to z boksem na narty podróżuje więc jednak jeździ. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem czare XT w krakowie ijeszcze złote ( :mrgreen: ) w katowicach... na allegro kiedyś było też niebieskie ale z zakopca.. więc chyba tak źle ie jest... Pana z krakowa chciałem na forum namówić, ale przeprosił mnie i powiedział że jeździ kalibrą a to ma tylko do wożenia ziemniaków na plac... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko we Wrocławiu jest pan po 50siątce, jeżdżący XT, który nie dziwi się jak pozdrawia się go z Imprezy i z uśmiechem odmachuje. :D

 

Co do dostawczaka Subaru... Na targu dość niedaleko mojego domu jeden ze sprzedawców używa Libero. Bardzo sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tamte jeżdżą, to widać, da się

 

A dlaczego by się nie miało dać? Części są jak do każdego subaru. A blacharkę to każdy serwis zajmujący się takimi bzdurami zrobi...

z jakimiś pseudo rally naklejkami

 

 

Nie jestem pewien czy to były psedo naklejki XT chyba wychodziły z takimi...

 

fajny

 

Takie auta mają jeden minus. Za ile kupisz to tyle drugi raz włoży się w naprawe.

JEdnak jak ktoś sobie ceni orginalność to do 10 tys ze wszystkim ma idealne auto :mrgreen: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...