Skocz do zawartości

Przerywa,szarpie


kulczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam spory problem ze swoim wrx'em, mianowicie auto strasznie zaczeło szarpać z butem w podlodze w zakresie od 3 do około 5 tyś obrotów, po minięciu tych obrotów wszystko wraca do normy i autko idzie bez przerywania do odcinki. zresetowałem kompa zrobiłem z 300-400km i postanowiłem zerknąć na Learning View i oto co zobaczyłem ( nie bardzo wiem jak to odczytac :) )

 

330b14f678727dd8gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze auto na biegu jalowym ladnie wkręca sie do czerwonego pola, tak samo podczas jazdy jesli bede chcial ostro przyspieszyc i przypilnuje zeby boost nie doszedl do maximum to idzie wtedy do konca bez przerywania. Wiec powiem tak auto chodzi idealnie jesli doladowanie nie przekroczy 0,6 bara. Potem jesli minie ta granica okolo 5 tys obrotow moge depnac do konca. zaladuje 0,9 bar i tez jest dobrze, takze problem. wystepuje tylko do okolo tych obrotow i max. doladowaniu. Ale sie rozpisalem, mam nadzieje ze w miare do zrozumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy nie wali Ci w komorze silnika spalinami - mnie się to samo pojawiło na jastrzębiu w ten weekend - uszczelka pod up-pipem najprawdopodobniej mi przepuszcza spaliny i turbo się nie kręci jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...