Jump to content

Rozpórka przednia dolna impreza GT czy warto?

Recommended Posts

Ja u Siebie w ssaku miałem...Może to efekt placebo..Ale lubiłem czuć różnicę...Choć czy faktycznie jakaś byłą? :D

Tyle, ze do kompletu była górna przednia...i NIE seryjne zawieszenie :)

Myśle, ze jeśli masz luźną gotówkę to możesz się pokusić...na pewno nie zaszkodzi ją mieć :D

Zawias nie seria KYB AGX i Eibach prokit, dziś będzie (-:

Górna już jest dzięki koledze 'simeone"

płyta tęż będzie bo plastik jakoś do mnie nie przemawia

Jak jest twardy zawias + poliuretany to gdzieś musi puścić prędzej czy później więc tak naprawdę w temacie usztywnień największy sens ma klatka, bez klatki nawet tysiące rozpórek nie rozwiążą problemu bo jak usztywnią z jednej strony to zacznie pracować z drugiej i tak bez końca.

Zdradzisz do czego jest przykręcona, dziś dumałem nad tym przy montażu zawiechy i hebli ale jakoś nie do końca jasne to jest...

płyte robiłeś czy kupowałeś?

nie zdradze do czego jest przykrecona, bo nie wiem. zakładam, że są jakieś fabryczne punkty montażowe, poszukaj w necie, na pewno znajdziesz.

płyta kupiona ale robiona standardowo do GC8.

Zdradzisz do czego jest przykręcona, dziś dumałem nad tym przy montażu zawiechy i hebli ale jakoś nie do końca jasne to jest...

Do mocowania płyty aluminiowej czy "kevlarowej" trzeba wykorzystać te same otwory gdzie była przykręcona orginalna plastikowa osłona.

• Upvote 1